Bitane arkadas I like you demis sadece thank you desem yeterli olurmu?

ben hoslanmiyorum ondan hani o anlamda baska bisey yazmama gerek varmidir sizce tesekkür ederim simdiden bide kirmak da istemiyorum☺

0|0
2|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Olur.

1|0
    0|0
  • Belki sadece kafa kızsın seni sevdim demiştir. Thank you da olur sonrasına you are a good friend gibi bir şey de yazabilirsin

0|0
    0|0
    • 15gün

Tesekkür ederim cevabin için ama arkadas biraz sey birisi, yabanci okulda tanismistik biraz korkunç bide kizlari sey olarak görüyor gibi birsey sanirim davranislarindan anladim beni instagramdan bulmus pek muhabbet etmek istemiyorum ama nasil muhabbet i kesecegimi bilemiyorum ama ben baska konuya geçtim kusura bakmaa☺

• 15gün

Muhabbeti kesmek istiyorsan erkek arkadaşım biraz kıskanç, başka erkeklerle konuşmamı sevmiyor kusura bakma diyebilirsin.

• Yeterli

1|0
    0|0
  • thank you very munch

0|0
    0|0
    • 15gün

Cevabin için tesekkür ederim ama sonra yanlis anlamasin dedigin gibi yazarsam sanki bende ondan hoslaniyormusum gibi hissetmesin 😅

• 15gün

açiklamaya yazmistim ben ☺ yook hoslanmiyorum ben ondan hani onun için bu soruyu sordum zaten kirmak da istemiyorum

• 15gün

hoşlanmıyorsan hiç cevap yazma.. cocuga yazık umutlanacak

• senden hoslandigini söylemiş sende hoslaniyorsan de yoslanmiyorsan fack of de:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...