Minibüs fiyatlarına zam gelince (şöföre destek için) 2 değil 2.5olması lazım diyen emminin açlıktan nefesinin kokması?

Şöför önde biriyle artan dolmuş fiyatını tartışıyor. Yok mazota zam geldi yok arabanın ayda 4bakımı var. Arkadaki yolcununda (destek amaçlı) aslında 2değil 2.5 okması lazım demesini nasış değerlendiriyorsunuz?
Tamam zengin görülüşlü olsa eyvallah bu bir görüştür. Adamın ağzı açlıktan konuyor

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Zam mı gelmiş benim haberim yok 😄

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Neden koktuğunu nerden biliyorsun? Böyle yargılaman insanlık dışı. Herkesin kendi fikri herkes özgürdür. Öz gür lük

0|0
    0|1
    • 18gün

Açlıktan kokuyor. Psikoloğum ben anlarım...

• 18gün

Fazla uzattın ama kapı şurda.
      İyi geceler!

• 18gün

Sayfasında tecavüz yasasını savunun biriyle sorumda karşılaşmak iyi oldu.
      Kovuldun bidaha da sorularıma uğrama.
      Hadi naş.

Erkekler Ne Diyor 3

• Zenginler halden anlamaz ki. Açın halinden aç anlar

0|1
    0|0
    • 18gün

Tamam sıkıntıda o zengin olsa anlamadın o da bir görüştür zengin adama illa anla dşye dayatamayız. Ama bu emminin ağzı açlıktan kokuyor hala bişey peşinde. Acaba minibüstekilere benim param var havasımı yaratmaya çalışıyor. Adama derler paran varsa yemek ye kaç gündür yemedin nefesin kokuyor diye

• 18gün

Oda öyle mutlu oluyor demek ki :D

• Enayi işte hayatı boşa yaşayan insan artığı

0|1
    0|0
  • Dolmuşa zam gelse plaka kirasına da geliyor adam aylık 5-6 bin kira alıyorsa kiraya zam geliyor şöför fazla kazanmıyor

0|0
    0|0
    • 18gün

Tamamda ortada konu şöför değil zaten. Hatta adam inince şöför ne diyor bu ya diye salladı arkadan

• 18gün

Yaşlı adam bilmiyorki o dolmuşa günde 200-300 kişi biniyor. :)

Yükleniyor...