Ülkemizde kadın haklarına önem veriliyor mu sizce?

Ben önem verildiğine inanmıyorum.

0|1
23|41

Erkekler Ne Diyor 41

• Çocuk doğurmaya kadın yarımdir deniliyor sence var mi?

1|0
    0|0
  • Bunu bencede paylastim benim. Ayrica blogumda turkiyede kadin olmak diye belirtim. Kesinlikle kadinlara onem yok kisitlama var. Ama unutuyorlar ki erkekleri doguran bir kadindir!

1|0
    0|0
  • verilmiyor :/

1|0
    0|0
  • Bende inanmıyorum

1|0
    0|0
  • kadına önem verılmıyor kı hakkına onem verılsın

1|0
    0|0
  • Hayir verilmiyor

1|0
    0|0
  • Ülkede herhangi bir hak yokki

1|0
    0|0
  • kadın hakları... kadın hakları.. kadın hakları.. ulan ne bitmez haklarmış ya..

0|0
    2|0
  • Hayır verilmiyor

1|0
    0|0
  • Hayır verilmiyor zaten bu saatten sonra dışarı çıkmayın artık

1|0
    0|0
    • 13gün

Neden dışarı çıkmayıp kendimizi kısıtlayalım

• 13gün

Yok o manada değil yanlış anladın. Erkekler gibi gece bile rahat dolanmalısınız aslında ama umarım anlamışsındır demek istediğimi

• Pek verildiğini sanmıyorum :(

1|0
    0|0
  • 1938 den bu yana "şiddeti artarak" veriliyor.

0|3
    0|0
    • 12gün

Atamız ölünce adalet bitti, bir göt kılı olarak atamıza laf etmeye çalışıyorsun ermeni dölü seni...

• 11gün

@MOMSENHAYRANI Atatürk öldükten sonra zaten adalet bitti demeye çalıştım da sen bu sözü acaba götünle mi okudun genç?

• Ülke dediğiniz siyaset yapan güzel kardeşim koyunlardan ibaret değil bu topraklarda bizde yaşıyoruz bilin istedim çürük zihniyetler böyle şeylere önem vermiyor olabilir ama halk veriyor. Ayrıca kadın insan değilmide kadını ayrı kefede tartıp kadın hakları diyorsunuz insan haklarında değerlendirilmeli bence kadın hakları deyince zaten kadını ayırmış oluyorsunuz

0|0
    0|0
    • 13gün

Ezilen tarafa vurgu için kadın hakları veya kadına şiddet deniliyor. Kadın düşmanları bu terimlerden rahatsız olduğu için güya "insan hakları" denilip geçilmesini istiyor, onların amaçları kadının kimliğini silmek

• 13gün

Ben örnek verdim anlayıp anlamamak sizin sorununuz benim değil ezilende nen değilim benimde kız kardeşim var annem var bu güne kadar hiç bir konuda haksızlığa uğramadılar ne evde nede dışarda hatta kardeşim şu an benden fazla kazanıp fazla itibar görüyor. Ya kardeşim kadın değil ya da insan değil sizin düşüncenize göre

• 13gün

Kız kardeşin senden daha fazla itibar görüyor diye, şiddet gören kadınlar önemsenmesin mi? Tüm kadınlar eziliyor denmedi. Şiddet gören ve ezilen kesime dikkat çektik. Bundan ise rahatsız oluyorsunuz ve "kadınlarda insan" gibi kelime oyunları yapıyorsunuz. Kadınların zaten erkekler kadar birey ve insan olduğunu hatırlatmak istiyoruz... Tamam senin gibi ezilen erkeklere de sahip çıkılır takma kafaya :)

• fazlasıyla veriliyor ya ne eksiğiniz var. abazalar da yüceltiyor hangi ülkede bayanlara verilen ilgi turkiyede ki kadar var

0|0
    0|0
  • Verilmiyor be

0|0
    0|0
  • kadın hakkıda olmıyacak gibi yakında

0|0
    0|0
  • Sozde ve yazili var fakat pratikte "yok"...

0|0
    0|0
  • Ülkede insana değer verilmezken kadın haklarına verilmesini beklemek saçma yap 10 p. iç at sokağa insanlara bela olsun

1|0
    0|0
  • Hukuk kurallarını layığıyla uygulayan bir devlet sistemi mevcut değil. Fakat bir afganistanda değiliz. İyi veya kötü demek haksızlık olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bu ülkede kimse kimsenin hakkına önem vermiyor

1|0
    0|0
  • Çalışmanıza mı izin verilmiyo? oy mu kullanamıyosunuz? kadın hakları ile ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum ama kadına şiddet ise söz konusu.. evet bazı sıkıntılarımız var.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • veririm

0|0
    0|0
  • Hangi hakka önem veriliyor ki..

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Aşırı önem veriliyor

0|0
    0|0
  • Tabi ki kadınlar el üstünde tutuluyor hep

0|0
    0|0
  • Veriliyor

0|0
    0|0
  • kadınlara değer vermek boşa hakı gec

0|0
    0|0
  • Kanunlar hep kadınlardan yana ama korkuyorlar savcılığa gitmeye kadinlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 23

• Tabii ki hayır:)
    -Gecen bol olsun.-

1|0
    0|0
  • az önem veriliyor

0|0
    0|0
  • Nerde o günler

1|0
    0|0
  • Ne değeri ya bu ülkede kadın ev isleri yemek temizlik için var

1|1
    0|0
  • Kadınlar ne istiyor ki daha kim engellidir özgürlüklerine anlamadım gitti ben kadınım halimden memnunum. .

1|0
    1|0
  • Cok guzel verilir bu ulkede kadinlae calistigi için issizlik yuksek diye aciklama yapan bakanlar var bu ulkede tecavuze ugrasin devlet bakar diyen bakanlar soru soran kadin mensuba kiz midir kadin midir bilmem diyen cumhurbaskani bu ulkede babanizin tecavuz ettigini televizyona baglanip soyleyince baba mahcup oldugu icin ceza indirimi alabilir evet kadinlariniz cok degerli gozlerim yasardi

0|0
    0|0
  • kadın hakları ne ya? Hayvan hakları gibi... Sanki bizler türü bambaşka yaratıklarız...

0|0
    0|0
    • 13gün

Ezilen tarafa vurgu için böyle söylenir. En büyük feminist oluşumlarda bu terimleri kullanır. Kadın düşmanlarını rahatsız eder o ayrı konu

• Sadece kadın hakkına değil.
    Hayvanlar, çocuklar, yaşlılar, işçiler, öğrenciler... Hiçbirinin değeri yok bu ülkede

0|0
    0|0
  • Tabiki hayır

0|0
    0|0
  • Bende

0|0
    0|0
  • Ben bu ülkede saygı diye bir şey göremiyorum ki.. Saygısı olanlar azınlıkta..

0|0
    0|0
  • Hayır yok sayılıyoruz ve toplumda yok edilmeye çalışıyoruz

0|0
    0|0
  • Inanmiyorum bendeInanmiyo

0|0
    0|0
  • Ellerinden gelse sokağa çıkarmayacaklar ne önemi

0|0
    0|0
  • Verilmediğini daha nasıl belli etsinler?

0|0
    0|0
  • Tecavüzcüler destekleniyor

0|0
    0|0
  • Hem de nasi türkiyede kadın olmak bir başka 😑

0|0
    0|0
  • bence verilmiyo

0|0
    0|0
  • hicbisekilde Onem verilmiyor

0|0
    0|0
  • Tabii ki hayır (çoğu konuda)

0|0
    0|0
  • kesinlikle verilmiyor

0|0
    0|0
  • Hayır verilmiyor maalesef.
    Günden güne dahada kötüye gidiyor

0|0
    0|0
  • Hayır önem verilmiyor.
    Büyük önderimizin kadınlara verdiği haklar olmasaydı, kadın hakkı diye birşey hiç olmayacaktı bu topraklarda.
    Şimdi ise ellerinden gelse o hakları bile alıp tamamen kadınları köleleştirirler

0|0
    0|0
Yükleniyor...