Kızlarla arkadaşlık yapamama sorunsalı?

Öncelikle kesinlikle "Ben çok kafa kızım, erkeklerle çok iyi anlaşıyorum" imajı cizmeye çalışmıyorum. aksine bu durumdan çok şikayetciyim. Bir kızın bir erkekle bir erkeğin de bir kızla yakın arkadaş olmasını hos karşılamıyorum ama doğru düzgün kız arkadaş da bulamıyorum. Eglenmeyi seven biri olduğum için içine kapanık sessiz kızları eledim bunun dışında kıskanç kızlarla da arkadaşlık kuramıyorum ve en büyük sıkıntı çok fazla trip atıyorlar. Her konuda hemen arkadaşlığı bitirecek durumda oluyorlar. 5-10 kişilik kız arkadaş grubu olalim hep beraber takılalım istiyorum ama bu da uzun ömürlü olmuyor. Nasıl Kızlarla arkadaş olabilirim?

0|0
2|4

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 kişilik arkadaş grubu olun daha kolay

0|0
    0|0
  • tam da durum bu çünkü erkeklerin dostluğu daha sağlam bir resimle özetliyorum :D
    http://i.hizliresim.com/kGZPav.jpg

0|0
    0|0
  • kendin gibi insanları bulman lazım başka türlü olumsuz

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar yaptığının tersini yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ulke senin gibi cahillerle dolu sziin yüzünüzden gelişemiyoruz ya zaten kiz erkek arkadas olamazmis lafa bak bende kızlarla anlaşamıyorum dedikodu yapmayi onlar gibi arkadan konusmayi beceremedim icin ama cok iyi yakin erkek arkadasim var kardeş gibi olmasak da okadar yakin ve saygiliyiz yolda gordugunuz her kizla erkegi hemen sevgili damgası yapıştırmayın herkes sizin icinizdeki pislikleri tasimiyor demekki

0|0
    0|0
    • 18gün

Olamaz demedim hoş karşılamıyorum dedim. İyi oku

• 18gün

Ozaman sende etrafindaki babban abin haric tum erkekleri sil yok et hepsini kaldir at bir erkek icin neymis kıskançlık sizlerin içi fesat bence güvenmediğiniz adamlada birlikte olmayin iyi gunler✋

• 18gün

Evet fazla yakınlığı rahatsız edici buluyorum. Hiçkimseye 1-2 aylık tanımayla tamamen güvenemezsin. Kimin iyi kimin kötü olduğunu da bilemezsin

• Ben de aynıyım. Değiştirmeye çalıştım ama kızlar öyle boş şeylerle meşgul. Ki... Hepsi değil ama cidden erkek, aşk meşk beni bunaltıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...