Bir insanin gecmisi sizin için önemli mi?

Her konuda yasanmislik varsa önemli mi değil mi

0|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Değil. Önemli diyenlerden bir halt olmaz. Neden? Çünkü, geçmişe bakarsak mutlu olamayız. İnsanlar bir şeyler yaşamıştır geçmişte, beni alâkadar etmez. Çünkü ben yoktum o zaman. Ben, benden sonrasına bakarım. Benimleyken artık eski yoktur. Yoksa irdeler, kurcalarsak olmaz. Geçmişine bakamazsın birisinin. Geçmişe bakan, geleceği göremezler derler bir de, doğru bulurum bu sözü.

0|0
    0|0
    • 20gün

Bekârete önem verenler, hiç sevgilisi olmasın diyenler, aşk, sevgi peşinde değildir. Seksüel şeyler peşindedir sadece. Aşk, sevgi bu değildir. Onun geçmişine bakmazsan ne yaşadığına. Böyle seversin onu sen çünkü.

• İnsanın geçmişi geleceğine ışık tutar...

0|0
    0|0
  • İnsanlar asla değişmez. 7'sinde ne ise, 70'inde de odur.

0|0
    0|0
  • İnsanın kim olduğuna bağlı.

0|0
    0|0
  • tanima acisindan onemli

0|0
    0|0
  • Gelecek geçmişten daha önemli

0|0
    0|0
  • Geçmiş geçmişte kalmışsa önemli olmamalı

0|0
    0|0
  • sıradan birinin veya arkadaşlık için önemli değil tabiki

0|0
    0|0
  • önemli

0|0
    0|0
  • Body' m olacaksa geçmiş önemli değil, eşim olacaksa önemli..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• gecmisi illaki onemli lakin gecmisle hicbisekilde bir baglantisi kalmamissa ve tamamen degistine başta kendisi inaniyorsa bende inandigim bir surece sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Hayır önemli değil. Geçmişe takılıp kalan geleceğe bakamaz.

0|0
    0|0
  • Benim için önemli olan geçmişiyle arasında bir bağ kalıp kalmadığı. Bir inan geçmişinde yaşadığı şeylere göre büyüyor sonuçta. Geçmiş geçmiştir ama geçmişin bize öğrettiği bazı izler vardır. Onlar silinmez. Önyargılarımızı davranışlarımızı yönlendirir. Eğer geçmişinde iyi insan görmeyip, her önüne geleni kötü sanan bir insansa defolup gitsin. Haketmediğim tepkilere katlanamam ben.

0|0
    0|0
  • Dikkat edeceğim tek şey sadakatsiz insanlar. İster sevgilim ister arkadaşım olsun aldatan kandıran kişilerden uzak dururum.
    Bahsettiğin cinsel birliktelik yaşamış olması ise bu konu seçim için bir kriter olacak kadar önemli bile değil.

0|0
    0|0
  • Değil, niye olsun ki?

0|0
    0|0
  • Evet önemli

0|0
    0|0
  • Ne yaşadığına bağlı.

0|0
    0|0
  • Insanlarin hayatına karisanlardan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Capkin birini istemem cunku capkinlik yapmaya devam edecektir.

0|0
    0|0
  • önemli değil ne demişler geleceğin t*ş*klarından tut geçmişin g*tünü s*k

0|0
    0|0
  • Bu ulkede onemli:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...