Bundan 5 Sene Sonra Ülkenin Durumu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Evet soru üstte. Sizce yeni nesil ozgur bir iradeye sahip olabilecek mi? Sizce ulke Laik kalacak mi? Zamane gencleri evli mutlu cocuklu olabilecek mi Türkiye'de? Bu konu hakkinda hic dusundunuz mu? Merak ediyorum cevaplarinizi.

0|0
4|12

Erkekler Ne Diyor 12

• Savaşa girmiş.
    Toprakları genişlemiş.
    Ekonomisi savaş resesyonu atlatmak üzere olan.
    AB'den referandum yoluyla girmeden ayrılmış, ŞİÖ'ye üye olmuş.
    ABD parçalandığı için, Çin ile stratejik ortak olmuş.
    Yunanistan'dan Batı Trakya'yı ve adaları da alarak topraklarına eklemiş.
    Türk Cumhuriyetleri Birliği ve İslam Kardeşliği Birliği gibi iki örgütü kurmak üzere olan bir yerde olacağız.

0|2
    4|2
  • İlk fırsatta yurtdışında bir yerin vatandaşlığına girmem gerektiğine eminim bu ülke yaşanılacak yer değil artık neredeyse aldığımız nefese para isteyecekler

1|0
    0|0
  • Gidişat iyi değil Türkiyenin ayarlarıyla bukadar çok oynanmaz. Oynayanlarda hergün "kandırıldık"diyenler. Başka söze gerek yok sanırım

1|0
    0|0
  • Hersey hallac pamuğu gibi işsizlik 3 milyonlarda millet 55 tl 100 tl sınav paraları verip kısıtlı kadrolara girmeye çalışıyor, tecavüzler , cinayetler ayyuka çıkmış daha bunları hangi vicdanlar ört bas etmeye çalışır , bu kadar vergi verirken sınavlar ücretsiz olmalı , meydanlara adam toplarken ulaşımı bedava yapıyolar ama

0|1
    0|0
  • asgari ücretin yine yetmediği insanlarin açlık içinde yaşadığı zenginin servetine servet kattığı bir ülke

0|0
    0|0
  • şeriat gelecek. kadınlar köle olacak, çocuklar evlendirilecek, kısacası dinlerini özgür yaşayacaklar.

0|0
    0|0
  • ülke daha kötü bir batağa sürüklenecek

0|0
    0|0
  • ülke pkk lılar yobazlar laikler olarak üç e bölünür bu gidişle... ekonomi çökmüş eğitim bitmiş orta sınıf yok olmuş... bir yanda fakirler diğer yanda zenginler... bu böyle bir iki yıl daha devam ederse dediğim gibi ülke üç e bölünür...

0|0
    0|0
  • Hayvana tecavüz bile normalleşmiş ülkede :D siz çocuk yetiştirmekten falan bahsedin hala.

0|0
    0|0
  • Bölünmüş veya batmış

0|0
    0|0
  • Banane zaten yasamiyom

0|0
    1|0
  • Daha guclu olacagimizi dusunuyorum
    Yonetimden memnunum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• herşey daha kötü olacağı kesin

0|0
    0|0
  • ülke diye bişey kalıp kalmıcagına şüpheliyim

1|0
    0|0
  • Eğer başkanlık gelirse hapı yuttugunuz anlamına gelıyor
    bikaç sene sonra
    mulkıyetınızde başkana ait olucak yani oturdugunuz evınız arabanız arsalarınız siza ait bişey kalmayacak.

0|0
    0|0
  • 5 sene Sonra Türkiye diye bir ülke kalacak mı onu merak ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...