En yakin arkadasim beni karsisina aldi?

En yakin arkadasimi sevgilisi acimasiz bir sekilde terk etti. Arkadasima eger onu affedersen senin yuzune bakmam dedim ve arkadasim onu affetti. Bunu yaparak beni onemsemedigini gostermis oldu. O olaydan sonra bir sey anlattiginda yorum yapmadan dinliyorum cunku her seye ragmen birine ihtiyaci oldugunun farkindayim. Belki bana degil ama birine ihtiyaci var ve bu yuzden onu birakamiyorum ama yaptigi da cok zoruma gidiyo ne yapmaliyim?

0|0
4|5

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya sen niye boyle sert bir tepki gosterdin. O mutluysa mutlu ol bosver. Dusman kaxanmanin alemi yok

1|0
    0|0
  • böyle karakterde insanlar sevgilisi için ilk seni harcar
    o yüzden uzak dur bence.

0|0
    1|0
    • 12gün

Sevgilisiyle arasina zaten onceden de girmiyodum. Hala da girmem, onun muhabbetini bile yapmam. Harcayacagi bir sey olma ihtimali cok mu yuksek sence? Ve benim sacma buldugum sey bana fikrimi sordugunda soyluyorum ama yine kendi bildigini okuyo, bu hep boyle oldu. Simdi de fikrimi soylemeyince niye soylemiyosun oluyo

• Erkek delisi küçük kizlar onların önü alınmaz yorma kendini

0|0
    0|0
  • Sana ne onun sevgilisini affedip affetmemesinden? Bırak kendi kararlarını kendisi versin, sonucuna da kendi katlansın!!! Kız zaten sevgilisinden yana dertli, bir de sen zor durumda bırakıyorsun anasını satayım. Kimse sizin beklentilerinizi karşılamak zorunda değil. Bu kişi en yakın arkadaşın da olabilir. Senin yapman gereken, o kız ne karar verirse versin saygı gösterip arkasında durmak. Sen sözünü dinletmek için mi arkadaş ediniyorsun?

Böyle salak salak arkadaşlıklar kuruyorsunuz ya, kızlardan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
    • 12gün

Bosversene ne karar verdigi ya da ne yasadigi degil mesele. Sevgilisinden yana dertliyse dertli bu beni baglamaz artik. Anlayamayacagin seyler var. Onun cani yandiginda benim de canimin yanmasi gibi. Bu da demek oluyo ki o sadece kendini degil beni de ates atiyo. Tek sorun bu kadar bencil olmasi

• 12gün

Herkes kendinden mesuldür.

• 12gün

Bana dokunmayan yilan bin yasasin felsefenle sana basarilar

Yükleniyor...