Bir erkekle arkadaş olma?

Arkadaşlar üniversite öğrencisiyim. Bir çocukla konuşuyorum fakat ben daha çok arkadaşlık sınırında kalmasını istiyorum fakat o biraz daha farklı düşünüyor gibi. Surekli kız muhabbetleride sıkıyor arada konuşmak iyi oluyor çocukla fakat o ayarı tutturamiyor galiba. Yani yani elinde olsa her gün okulda görüşeceğiz o yetmedi bide evde whatsapp faslı. Sonra saçmalıyor bazen konuşmayı uzatacağım diye. Bende sıkılıyorum bu durumdan kısa cevaplar veriyorum veya sert bir şekilde işimin olduğunu vs söylüyorum ki gerçekten isim oluyor ev hali işte. Insan bir rahat bırakmaz mı ya? Sonra ben soğuk oluyorum. Hayır arada konuşsak etsek sorun yok. Bende mesaj atarım halini hatrini sorarım. Ama o firsat taninmiyorki. Yani sürekli mesaj atmak ne bileyim.. benimde kendi hayatım var. Muhabbeti kessen bir türlü kesmesen bir türlü. Sonra üzülüyorum anasını satim.

0|0
3|10

Erkekler Ne Diyor 10

• Arkadaş senden hoşlanıyor ya sohbete devam et bunu düşünüp ya da tamamen bitir yoksa arkadaşlık olmaz kankalık hiç olmaz erkek kız arasında bunu da bil.

0|0
    0|0
  • Aynısının kız versiyonunu ben de yaşadım şimdi konuşmuyoruz kökten kestim. İşin kötü tarafı sonra suçlu sen oluyorsun benden söylemesi

0|0
    0|0
  • ümitlenmiş sanırım çocuk söyle ona daha fazla ümitlenmesin

0|0
    0|0
  • Sevgili bul o zaman

0|0
    0|0
  • Ya yavrum sen her mesaja bakmak ve cevap yazmak zorundamısın bırak yazma anlar illaki deve değil ya

0|0
    0|0
  • bu tip insanlara bende kıl oluyorum

1|0
    0|0
  • erkekten arkadaş olmaz

0|0
    0|0
  • Çocuk sana bağlanıyor belliki

0|0
    0|0
  • Konusmayi kes

0|0
    0|0
  • Ayarini kendi basina tutturacak seviyede olsa zaten coktan ayarlardi onu eğitmen gerekiyor 😂 Ona açik açik bunlarin hepsini soyle erkekler yani sahsen oyle imadan tripten veya soğuk davranildigi zaman neden oylr davrandiginizi anlamiyorum sahsen gelip dolandirmadan soylemen lazim 😄

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Senden aldığı elektrik önemli.

0|0
    0|0
  • Ona soyleyebilirsim musait olamiyorum bu konuşmayacagımız anlamina gelmez flan gibi guzelce açıklama yapsan en iyisi

0|0
    0|0
  • sen de niyetini söyle. sadece arkadaş olarak gördüyünü söyle. Belki de senin de onu sevdigini düşünüyordur

0|0
    0|0
    • 15gün

Aslında yeterince belli ettiğimi düşünüyorum. Bazen ufaktan çıtlatıyorum. Hatta geçen erkeklerle mesafeli olmayı sevdiğimi çünkü niyetlerinin değiştiğini söyledim. Sana hayranım dedi q jdnfnsjf

Yükleniyor...