Kadına şiddet denince aklınıza ne geliyor?

Kamu spotu çekecez, bu çok önemli bizim için. Kadına şiddet denince içinizden ne geçiyor, aklınıza ne geliyor?

0|0
5|9

Kızlar Ne Diyor 5

• Kadına şiddet maalesef erkek geliyor. Erkek demek istemiyorum yaratık geliyor ve çok üzücü bir durum artık kadına şiddete dur demek lazım

0|1
    0|0
  • Mesela oje sürme demek 💅🏻 al sana kadına şiddet 😔

0|1
    0|1
  • Annem geliyor. Fiziksel hiçbir şiddete maruz kalmasada babam tarafından , psikolojik olarak bitik durumda.

0|1
    0|0
    • 13gün

Senin iyiliğin için yapıyolardır bence

• 13gün

Onlardan iyilik istemiyorum. Sussunlar yeter.

• 13gün

Dur susturam da gelem :D Bana deme bunu onlara de

• Dayak asagilama cinsel taciz

0|0
    0|0
  • Ey erkek senin tokatın kadının duyguları daha güçlü ona sevgi vermen gerekirken şiddet etmen ne hadine o sana Allahın emanetindir ne hadine Allahın sana emanet bırakğı kadına şiddet etmek vicdanın ele veriyor mu gerçekten söylesene o senin çocuklarına hayat veririken senin öyle yapman yazık değil mi? Ona onun yerine koysana kendini düşünsene ne kadar canı yandığını düşenemiyorsan bunları o kadını hak etmiyorsun demektir

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 9

• kemerle dovulmesi ve psikolojik olarak kadini devamli uzmek...

1|1
    0|0
  • kadına el kaldıran erkekler yobaz ve korkağın tekidir kendi boyutunda birisiyle yüzleşmekten korkan minik pislik bir yaratıktır kadına el kaldırınca kendini kral sanıyor manyak ama onlar beyinlerini kullanamayan bir yaratıktır neymiş kadının karnından sıpayı sırtından sopayı eksik etmiceksin hadibe ordan sen istedikçe zırt pırt doğuracakmı bu kdın ya da sen istedikçe kum torbası niyetine kullanamazsın yok öyle bir dünya

1|0
    0|0
  • Erkeğe şiddet geliyor

0|0
    0|0
  • Hard seks geliyor..

0|0
    0|0
  • Adamlıkdan nasip almamış erkek

1|0
    0|0
  • bir kadın kendini dövdürüyosa maldır

0|0
    1|0
    • 13gün

Gücü yetmiyorsa

• 13gün

Memleketini söylesene bana bir

• 13gün

Yeni Zelanda cınım bıye

• Bazen hak ediyorlar

0|0
    1|0
  • bir turk filminde arabanin camini kapatmak usuluyle iffet isimli kadini arabanin camina sikistiriyorlardi ya.. o sahnenin devamindada iffetin babasi gelip iffeti pantalon kemeriyle kirbacliyordu.. ama iffetin tek sucu o taksici adama asik olmakti.. oradan yola cikarak bir hikaye yazabilirsiniz..

1|1
    0|0
  • Bazı kadınlar şiddeti fazlasıyla hakediyor!!

0|0
    3|0
    • 13gün

Hangi açıdan

• 13gün

Evet adamı çileden çıkartan dırdır geçimsizlik için elinden geleni yapan ne bilim binlerce sebep var binlerce

• 13gün

Eyvallah :)

Yükleniyor...