Çocukluk aşkınız oldu mu?

daha 6 yaşındaydım. bizim sınıfta birisi vardı çok sevmiştim çok. o kadar çok seviyordum ki. çocukluk ışte cıkarsız ve masumca... bildiğin züppeydi. durumları çok iyi olduğu için herkesi küçümser ezerdi. öğretmen de ayrım yapardı tabi her masrafı onlar karşılıyordu. ama ben ne zaman yaklaşmaya kalksam hep beni küçük düşürücü şeyler söylerdi. sonra 6. sınıfa kadar beraber okuduk. her neyse seneler geçti. oyuncu olmuş. zaten o yaşta bile parasıyla oyunculuk yapıyordu. içim çok acıdı görünce. size hiç böyle oldu mu? çocukluk aşkınız oldu mu? anılarınız var mı?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Oldu tabi.. Sınıf da 4 kişi aynı kızı seviyorduk.. ve dördümüz de en yakın arkadaşlardık.. Ne aşktı be.. :)))) Diğer aşıkların içerisinde en en en yakın arkadaşım diyebileceğim kişiyle kavga bile etmiştim.. ((((: Hala iletişim halindeyiz.. Tabi artık kendisi evli..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oldu hatta karsilikliydi 😄 ama çocuktuk işte oyun oynar gülerdik o kadar, yoksa Seni seviyorum demisligimiz falan yok ya da elele tutmuslugumuz 😂 gerçi ablası benimle yalniz kalıp bana kardeşim sana aşık demişti. Çocukta bizi konuşurken yakalayınca beni tehdit etmişti sakın inanma inanırsan böyle olur söyle olur diye, suratı da kıpkırmızıydı baya gülmüştüm ama mutlu da olmuştum 😅

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ana okulunda oldu

0|0
    0|0
  • Oldu

0|0
    0|0
  • olabilirdi

0|0
    0|0
  • 2 çocukluk aşkımın ikisi de ile de ilişki yaşadım yıllar sonra. İkisinden de ayrıldım o ayrı mevzu. :D

0|0
    0|0
  • Olmuştu.

0|0
    0|0
  • Evet oldu

0|0
    0|0
  • Ya bir sie mk

0|0
    0|0
  • evet hergun evcilik oynardik 😕😀

0|0
    0|0
  • Hiç aşık olmadım. Mecazi aşka ise hiç inanmadım

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• olmuştu 😄

0|0
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • ben de 6 yaşında birisinden çok hoşlanmıştım o da benden hoşlanıyordu sonra lise 1de aynı sınıfa denk geldik ve tek kelime konuşmadık tüm yıl boyunca birbirimizi görmezden geldik hahaha :D oyuncu olmuş dedin tvde falan oynuyor mu bari tanıdığımız biri mi 🙄

0|0
    0|0
  • oldu

0|0
    0|0
  • Ilkokul 4 😄

0|0
    0|0
  • Kim o ya taninmis biri mi taninmis degilse bos isle ugrasiyor diye sevin

0|0
    0|0
  • Oldu vazgeçtim