Ne Zaman Düzelecek?

Vallahi ben bu hayattan sıkıldım artık şunu söylemek istiyorum artık canımı kıycam. Çünkü işsiz kaldım yaşım henüz 22 ortaokul mezunuyum bursada bütün fabrikalar lise mezunu istiyor. Hayatta hiç bir şey istedigim gibi gitmiyor aksine her şey tersine gidiyor. Üvey babam var yıllardır aram bozuk o bir yandan üstüme geliyor. Artık yaşamaktan sıkıldım gerçekten kendimi öldürmek istiyorum biliyorum bu çözüm degil ama napcagımı bilmiyorum. Sevgilim var tek destekcim o artık oda yetmiyor iş kurmak istiyorum sermayem yok güzel maaşlı işim olmasını istiyorum lise diplomam yok. Zaman bırakılcak hiç bir yanı kalmadı artık ben tüm ümidi kestim OT gibi yaşıyorum. Elimden tutacak kimsem yok annem desen çalışıyo günlük ihtiyacları karşılıyor biliyorum beterin beteri var ama bende şu an beter bir durumdayım cok sıkılıyorum cok bunalıyorum acık ögretimden okuyorum ama derslere ne kadar çalışsam kafam almıyor. Artık ortaokul mezunuyum demekten cok utanıyorum. Ne olurdu ki güzel maaşlı bir işim olsa birde arabam olsa. Ama işte yok yok yok ben böyle yaşamaktan cok sıkıldım :( Fazlasında gözüm yok ama ne biliyim işte çok degişik duygular içindeyim artık gülemiyorum arkadaşlar artık hiç bir şeyeden zevk almıyorum kalbim taş oldu resmen psikolojim bozuldu :( Eger Bursada İntihar Haberi Duyan olursa bilinki benim bu yazıyı okuyan arkadaslarım hakkınızı helal edin şimdiden. Allaha emanet ol kendinize iyi bakın. Bn böyle yaşamaktan bunaldım artık.. :( :(

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence açık ogretimden lise oku diploma al yani isteyerrek yaparsan da bu nu zevkte alırsın hedegin oldugu için de ve başarabilirsin hicbisey zor degil cabalamassan zor olur gozukur

0|1
    0|0
  • güvenlik garsonlukta mi lise?

0|0
    0|0
    • 14gün

güvenlik lise ! Garsonluk için 3 yıl tecrübe

• 14gün

aklima bir hadis geldi: allah bir kulunu severse yalvarmasını dinlemek için onu bir sıkıntıyla sınar...

• 14gün

dogru söylüyosun cok dua etmem lazım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...