Tipi kötü olan insanların arkadaşı olmaz mı?

Tipi kötü olan insanların arkadaşı olmaz mı hiç yani şöyle tipi biraz normalden garip hani herkes bakınca aa şurası böyle burası böyle ahaha diye falan gülüyo falan ama tabi herkes degil ama işte oluyor yani hissediyor insan sanki kimse arkadaş olmuyor bu yüzden benle ne bilim cok yalnızlık cekıyorum ya okulda falan böyle kımse umursamıyor belki yakısıklı falan olsam cok farklı bir hayatım olurdu :( kızlar tamam tipi önemsiyorda erkeklerde yanına almıyor böyle olunca bu koyuyor...

Güncellemeler:
20gün mölşlç. ç

0|0
3|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Insanliktan çıkmış onlar bırak böyle arkadaş olacağına hiç olmasın daha iyi üzülme niye üzülüyorsun Allah herkesi özene bozene yarattı sen çirkin degilsin insan bazen kendini oyle görebilir herkesin kendine öyle farklı bir güzelliği var sakin moralini bozma takma kafana

0|0
    0|0
    • 20gün

ne bılım ya canım sıkılıuyor ya halıme sukur mesela bırı bu yazımı görse abarttımıssın iyice bile der ama durum bu içten hissettiklerim bu bunu değiştiremem canımı sıkıyor bu durum artık

• 20gün

üniversite 3. sınıftayım yaşım 21. 22 olcam.

• 19gün

bence hiç takma

• Ne alaka?

0|0
    0|0
  • olur neden olmasın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• erkek olsun kiz olsun farketmez.. eger biri sana senin tipine gore davranacaksa birak gitsin o insan senin cevrende hic olmasin.. oylesiyle olmaktan sa yalniz ol daha iyi..

0|1
    0|0
    • 20gün

abi ama zor oluyor böyle ya ben böyle bir karakter degildim

Yükleniyor...