Bu sizde de daha önce oldu mu?

Arkadaşlar uyandığımda abim karşımdaydı işten gelmisti. Halüsinasyon görmüyorum. Gözümü açtım ona baktım sıcradım ve kafam titremeye başladı 3-4, saniye kalp çarpıntım oldu öyle soru sordu cevap veremedim sonra kendime gelip sen misin dedim. Şok gibiydi. Sizde de oldu mu? Geçici hafıza kaybı mı bu? bu duruma ne denir?

0|0
3|3

Erkekler Ne Diyor 3

• malesef şizofrensınız

0|0
    1|0
    • 15gün

Halüsinasyon görmedim dedim. Abime baktım ama tanıyamadım kalp carpıntım oldu

• Astral seyahat yapmış olabilirsin. Ruh bedene sonradan giriyor. Gece gece cevaba bak 😄😄

0|0
    0|0
    • 15gün

Saçma sapan yorumlar yapmayı kesin

• 15gün

Bedenimi gayet hareket ettirebiliyorum. Astral seyahat hakknda bilgim var. Ve bununla alakası yok. Uyanıktım konuşabiliyordum ancak cevap vermedim. Kafam titredi uyanıktım. Abimi gordum ama tanıyamıyordum korktum. Daha sonra sen misin diye sordum

• 15gün

Rüya ile gerçek hayat arasında olabilirsiniz, bilinciniz yavaş yavaş geşmiştir. Bu durum bilinç altı ile ilgili. İyi bakın kendinize

• nasil geldi ya odan ayri degilmi senin

0|0
    1|0
    • 15gün

Konuyla ne alakası var? 2 yatak odası yok ki yataklar ayrı yan yana

• 15gün

ensest denen bisey var aklima o geldi

Kızlar Ne Diyor 3

• Okurken kahkaha attım ya. Kafanın titreyişi gözümde canlandı asdfsjsjs

0|0
    0|0
  • Bendede olmustu annem tam üstümü örterken sıçradım bu bir kaç defa oldu odaya girdiği zaman uyanıncada sıçrıyorum

0|0
    0|0
  • Olayı anlamadım

0|0
    0|0
    • 15gün

Abim sabah işten geldi eşyasını odadan alacaktı bende uyandım abimi gördüm o da beni gördü günaydın dedi o sırada sıcradım korktum sebepsizce kafam titrmeye başladı ve kalp çarpıntısı oldu cevap vermedim öylece abime baktım tanımadım onu. Daha sonra abim sakinleştirmeye çalıştı kendime geldim

• 15gün

Bir hafta gece gidip diger hafta sabah gidiyor düzen o şekilde.

• 15gün

anladım

Yükleniyor...