Babanızın çalışma prensipleri size göre değil, aynı şirkette yapamıyorsunuz, çatışıyorsunuz. Para vereyim ayrıl dedi?

Başlığa sığdaramadığım için sonu saçma oldu. Şimdi şöyle ben onunla beraber çalışamıyorum onun çalışma prensiplerine disiplinine uyamıyorum ve sürekli çatışıyoruz. En sonunda çok ağır tartıştık ve bana bir teklifte bulundu. Sen benim oğlumsun sana 1 milyon vereyim, madem istemiyorsun benimle çalışma bu şirketle çalışma. Git ne istiyorsan onu yap. En az 5 sene para isteme benden istersen bankaya koy 5 yıl ye. İster 1 yılda bitir sonra parasız dolaş beni ilgilendirmez. İstersen iş kur para kazan, tabi görüşelim baba oğul ama hiç işlerine karışmıycam sormayacam sende benden en az 5 sene başka para istemeyeceksin dedi. Siz bu teklif karşısında ne yapardınız? O para şirkete göre büyük bir para değil. Aslında bu benim hayalimdi ama ere kemiğe bürünüp olabilecek gibi olunca korktum biraz?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Kabul ederim zaten aile içindeki bireylerle aynı işi paylaşmanın sonu kesinlikle ayrılıklar ve büyük çatışmalar oluyor bu durumda para vermesine bile gerek yok hayatımı kendim kazanabilirim 2 gün sonra farklı bir olaydan dolayı da sana hakkımı helal etmem deyip o parayı başına kalktığı an verdiği şeylerin anlamı, özelliği bitti gitti o yüzden çocukluğumdan beri ailemin eline bakmadım çok çok iyi durumda olduğumuz vakitler bile gittim çalıştım ve kimseye edecek bir laf bile bırakmadım aksine onlar bana hakkını helal et dediler şükürler olsun..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmem o kadar para bana göre fazla ama sağlıkla ilgili birşeyler kurardım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben olsam parayı alıp değerlendirirdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1