Dine karşı neden soğuğum?

Aşırı bir uzağım dinden imandan bu yüzden cehenneme gidicem diye de korkuyorum ama olmuyor işte

0|0
6|10

Erkekler Ne Diyor 10

• bende de var o herseyi yasayip tecrube istegn varsa dinden malesef biraz uzaklasiyorsun.. uzaklasinca da soguyorsun... umarim hersey duzelir...

0|0
    0|0
  • müslümanların %80i de cehenneme gidicek takma

0|0
    0|0
  • Yetiştirildigin ortam veya haberlerde gördüğün "sözde müslümanların" yaptıklarından

0|1
    0|0
  • Yeterli bilgimiz olmadığı için önemini kavraamıyoruz

0|0
    0|0
  • iman ediyomusun İslâma inancın varmı?

0|0
    0|0
  • dini kullanıp her türlü yolsuzluğu filan din konusuna alet ettikleri için bu yobazlar yüzünden

0|0
    0|0
  • biz ne bilek olm

0|0
    0|0
  • "Allah kalplerini kulaklarını mühürlemiştir..." (Bakara/7)

0|0
    1|0
  • Aklına yatmayan şeyler vardır bir de dine örnek olucak olan kimse yok nerde din varsa orda huzursuzluk var

0|0
    0|0
  • İslam 'ı yanlış tanıyan gençler hep senin gibi yalnız değilsin merak etme ilerde oturur yerine bazı düşüncülerin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bunu fark etmende güzel bir kaç yıl yurtta kaldım diyanetin yurttan gelince karakterimki farklı benimle beraber herkes fark etmişti dinlediğimiz müzikler izlediğimiz diziler arkadaşlarımız telefon bizi o kadar değiştiriyorki fıtratımızdan uzaklaştırıyor istersen konuşabilirim seninle uzun uzun belliki bir vicdanında rahat değil bu bunalımları defalarca yaşamış biri olarak sana yardım edebilirim belki

0|0
    0|0
  • Niye uzaksın seni uzaklaştıran ne

0|0
    0|0
  • Bundan önce Kuranın değişip değişmediğini sorgula derim

0|0
    0|0
  • Boş ver bence. Hiçbir konuda bir şey düşünmeden de yapabilirsin. İlla bir fikrin olması gerekmez

0|0
    0|0
  • hayalhanem videoları izle seni tekrardan hayata döndürür

0|0
    1|0
  • Yan ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...