Erkekler üzülür müsünüz böyle bir olayda?

Çıkmadan bir erkeğe umut verdim ve onun ilk sevdiği kişi bendim şimdi onunla çıkmadım eski sevgilimle barıştım çok bencilce bir davranış gibi ama çok pişman oldum ya üzülmüş müdür acaba çok güçlü birisiydi ama çok pişmanım

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Senin gibiler yuzunden ince hastalığa yakalanan adamlar tanıdım. Nasilda basit basit soruyorsun.. Bir adam ilk kez sevmişse ona umut verip sonra hayal kırıklığına ugratmayin lan ! Dağ gibi adamları bir çift söz ile deviriyorsunuz yazık günah

0|0
    0|0
    • 18gün

Ama dışarıdan o kadar üzülmüş gibi durmuyor acaba içinden mi üzülüyor yanı siz erkekler bilemiyorum üzgün halinizi

• 18gün

Sen niye bu kadar umursuyorsun ki artık? Yapacağını yapmışsın umarım hic sevmemistir senide hayatı tepe taklak olmaz.

Erkekler Ne Diyor 21

• Benzer bir olayı yaşadım banada umut verdi ama sonuç yıkım oldu malesef kendiside benim gibi yıkılmıştır. Emin ol.

0|0
    0|0
  • Uzulmustur tabiki lan soru mu bu

1|0
    0|0
  • umarım inançlı değilsindir tanrı varsa böyle bişeyi cezasız bırakmaz

0|0
    0|0
  • evet çok

0|0
    0|0
  • Yok canim mutluluktan uçmuştur.

0|0
    0|0
  • Tabi üzülmüştür bu yüzden kadınlara güven olmuyor sonra erkekler bir şey yapınca erkekler suçlu oluyor

0|0
    0|0
  • “Kim zerre miktarı hayır yapmışsa onu görür. Kim de zerre miktarı şer işlemişse onu görür.” (Zilzâl, 7-8)

0|0
    0|0
  • Boşver. Hayatın hiç de kolay olmadığını anlamıştır. Kızlara güven olmayacağını da. :/

0|0
    0|0
  • üzülmüş müdür? gerçekten sevdiyse göğüs kafesi dağılmıştır işte senin gibi insanların Allah belasını versin

0|0
    0|0
  • Bence sana vur geç yapılması farz olmuş

0|0
    0|0
  • Biz erkeklerin güçlü kabuğumuzun altında yumuşak bir kalp var, sanırım senin ki pişmanlık değil biraz vicdan meselesi. O yüzden bırak, seni unutmasına müsaade et. Bu onun için çok daha iyi olacaktır.

0|0
    0|0
    • 18gün

Yani çocuk okulda Polat Alemdar gibi takılıyordu genelde onun üzüleceğini tahmin edemiyorum cok komik olur

• 18gün

Oda senin bunu tahmin edeceğini tahmin edemiyodur

• Olması gereken oymuş demek ki. Ama yaptığın yanlış

0|0
    0|0
  • şmdi seni linc edecekler kac derim

0|0
    0|0
  • İlişkin bitince biraz nefes al nefes.. bir kaç gün, hafta nefes al.

0|0
    0|0
  • sana 0rospu derdim ama demiyorum

0|0
    0|0
  • Kim olsa üzülür insanlık dışı bir davranış bence, kimse sizin zaman geçirme aracınız değil.

0|0
    0|0
  • çok yanlış yapmışsın

0|0
    0|0
  • vijdansız pislik soruo bide üzülmusmüdür diye

0|0
    0|0
  • Üzülmüştür.

0|0
    0|0
  • Artik bayanlara bakis acisi degisecek guveni azalacak. ozguveni dibe vuracak. artik kimseye kolay kolay acilamicak

0|0
    0|0
  • Anasini s*kmissin cocugun bide soruyorsun

0|0
    0|0
    • 18gün

Oha ya sanki çıktık o kadar mıkötü

• 18gün

Of ya ne yapmam gerek

• 18gün

Ne biliyim bu saatten sonra bos mesaj atsan gozunden iyice dusersin atmasan uzulmeye devam eder bastan hata yapmissin sevmedigin birine umut vererek

Kızlar Ne Diyor 5

• Yok yarına unutur bugün sever yarın sevdiğini söyler reddedilir 3. gün de unutur :D

0|0
    0|0
  • Ahı tutar

0|0
    0|0
  • Vijdanin rahatmi peki ayip etmissin

0|0
    0|0
  • tükenmiştir Şu an

0|0
    0|0
  • oha ne kadar kötüsün