Unutamadığınız en kötü olay neydi?

Veya biri hayatınız da bir kötü anı.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş gibi sevdiğim bir kız arkadaşım vardı çok genç yaşta arkadaş çevresi sebebi ile eroine bulaşmıştı onunla tanıştığımda uzun süredir bağımlıydı zaten ve ailesinin sorumsuzluğu sebebiyle hiç ilgilenilmemişti ailesinin haberi bile yoktu durumdan yıllarca kullanmaya devam etti bende sırrını saklamaya ve gerektiğinde zehirini damarlarına enjekte etmeye devam ettim ama bağımlılığının 12. yılında yani 2013 yılında bir gece sırrını saklayan 5 arkadaş ve onun olduğu bir toplantıda krizi yaklaştığı için lavaboya gitti ve uzun süre gelmediği için kontrol ettlk ama yüksek dozlu eroin enjeksiyonu (3 tam şırınga) yapmıştı hemen arabaya atıp hastaneye götürmeye çalıştık yolda kendine geldi ve bana "biliyorum istemiyorsun ama artık benim gitmem gerekiyor sadece Beni unutma sen benim yapmadıklarımı yaparak benim için yaşa" dedi sonra durumu dahada kötüleşti hastane bahçesine girdiğimizde kollarımda öldü.
    bu benim dönüm noktam oldum olaydan sonra artık eskisi gibi olmadım bana acılı bir hayat anılarını ve bir tane resmini bıraktı.
    buda ona yazdığım şiirlerden bir tanesi
    https://i.hizliresim.com/4l03bL.png

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• şantaja ugradim sevgilim tarafindan

0|0
    0|0
    • 19gün

bana da aynisi olmustu

• 19gün

Hayvan herif

• 19gün

gunlerce agladigimi hatirlarim Şu an baska bir kizla insan bir yandan kopamiyor bir yandanda istemiyor kaldim oyle psikolojim bozuk seklde devlete gtsen psikolojik destegi bile pahali paraya sayiyor ne yapalim ki

Erkekler Ne Diyor 1

• evimizin 4 kere yakilmasini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...