Neden Tesettürün farz olduğu bilindiği halde açık kalmayı tercih eder kızlar?

Neden Tesettürün farz olduğu bilindiği halde açık kalmayı tercih eder kızlar?
Bence :
1. Çekici olmaya çalışmak için açıklığın şart olduğunu düşünürler.
2. Çekiciliği saçları ve bedenleriyle oluşturmaya çalışırlar.
3. O kadar cilt bakımı yapıp gizlemek zor gelir.
4. Ego kasmak ve eşitliği bozmak için.
Bunları düşündüm sizde haklısınız kendi açınızdan. Herkes istediğini yapmada özgür :)) ama diğer tarafta "Ben özgürüm" Lafını diyecek tek kişi göremiyorum :))

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Herkes kendinden sorumludur bu kimseyi ilgilendirmez. Bence saçma bir merak sendeki. sen bence bir erkek olarak hem cinslerinin işlediği büyük günahları düşün neden onlar öyle yapar. Neden sokaktan geçen bir kadına sözle elle taciz eder. Neden namuslu bir kadına tecavüz eder. Masum bir çocuğa tecavüz eder. Taciz eder.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• En nefret ettiğim cevaplar gelcek şimdi biz ne kapalılar gördüm e ne olmuş ben ne açıklar gördüm sorunun cvp gelirsek namazda farz oruç zekat bunu bildiniz halde niye yapmıyorsun diye sorarlar adama her koyun kendi bacağından asılır ki ayrıca her vebalinin günah sevabı ayrıdırki bu karsıdakini bağlar ayrıca tesettürlü dediğiniz insanların büyük cogunlugu tesettürlü sayılmaz çünkü tesettür o değil neyse uzun oldu

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Ona bakılırsa siz kız olsanız kim bilir ne olursunuz bunu mu yargılıyosunuz kimin yanacağı kimseyi ilgilendirmez bu şahsi bir seçimdir.

1|0
    0|0
  • Ne alaka tesetturu kullanmayan kadın çekici görünmek için demek. Annenizin diz kapaklarinada da halleniyormusunuz

0|0
    0|0
  • herkesin hayatına kimse karışamaz 🙄

0|0
    0|0
  • kapa gözlerini bakma sende , millet niye ilgilendiriyor bu kadar bazılarını anlamıyorum

0|0
    0|0
    • :)) bunu diğer tarafta da demen dileğiyle :D

• Gözüm her zaman yerde değil demi göz kayar görür. O sebepten görüyorum. Neyse kardeş aynı kafada devam edin. Ne diyeyim Allah ıslat etsin bu yazdıklarını da bil ki şeytan diyor. şu an kendin hazır cevap zeki biri görüyorsun ama neyse gerçekleri görürsün inşallah ben sizin için diyorum. Benim ne zararım var nede aksi durumum.

• benimde yok , dikkat et ozaman şeytan kaydirmasin gözünü seninde

• insanın içinden gelmeli biz ne kapalı kızlar gördük 😏 tercih meselesi o bikere sen karışamazsın ayrıca açık olmayı ego kasma olarak algılayabilecek kadar geri kafalı olma bence

0|0
    0|0
    • Biz ne kapalılar gördük sözü şeytan vesvesesi olarak kafanıza işlemiş. Açık kalma bananeniz bu. Allah ıslah etsin gerçekleri görmeyi tüm kullarına nasip etsin.

• Söz konusu garanti değil onlar en azından allahın buyruğunu yerine getiriyorlar iç güzelliği de belki Allah verir. Ama siz Allahın emrini bile yerine getirmiyorsunuz. Sorsak sana ne falan filan cevap hiç sekmiyor. Bir sistemin parçasısınız. Kalıplarınızı görmek zor değil bunun farkına ne zaman varacaksınız bu kadar zor mu bu kadar kör müsünüz.

• Sen kimsin sorgulicak? Müslümanım ve orucumu tutup namazımı kılıyorum açık veya kapalı olmakla değil bu işler. Nasıl bir zihniyetteysen artık insanın içinde kapanmak yoksa zorla kapatamazsın dinde zorlama yoktur. Eğer birisi açıksa onu dışlayamazsın madem çok biliyosun dinimizde bu varmı? Sana kanıtlama gibi bir çabam yok tek tavsiyem aaa bu kapalı düzgündür deme önce tanı

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...