Bakiyorumda butun erkekler kaba. neden erkekler bu kadar kotu olmak zorunda?

o kadar sertlerki. gecenlerde bir cocukta hoslandim. bunu erkek arkadasim duyup gitti ona ispiyonladi.(bu cocukta ERKEK mesela kucuk bir ornek) cocuk bana yanasmak zorunda degil elbet ama dalga gecmek nedir ya? neden dalga gecersinki sana deger veren biri hakkinda? bu olay 2 yil evvelde basimdan gecmisti. gunlerdir unutamadim aklimdan cikmiyor soyledikleri... simdi bana genelleme yapma demeyin hangi erkegi tanisam boyle karaktersiz cikti. baska erkek tanidigim cocuguda gruplarina almamislar bize ayak uyduramaz diye. kizlar oldukca nasik yardimsever insanlar ama erkekler asiri derecede kapa karaktersiz dusuncesiz... o kadar biktimki artik kimseye kizamayan ben nefret duymaya basladim erkeklere.

0|0
0|16

Erkekler Ne Diyor 16

• kötü insanlar bu şekilde kendilerinden nefret ettirir.

0|0
    0|0
  • Sen de onlari kendine köle et. Önünde diz çöktür, sonra agizlarini yüzlerini yumrukla. bir güzel sopa cek. Onlari hizmetçin yap, sana yalvattir. En güzeli, keyfinde yerine gelir.

0|0
    0|0
  • Evet. O kadar kabalar ki, birde bunu erkeklik sanıyorlar.

0|0
    0|0
    • 20gün

sen erkek degilmisin sahi? hadi git kendi cinsiyetini savun. genelde oyle yaparlar erkekler gururlarina egolarina yediremezler cunki

• 20gün

Erkeğim ama inan ki sana o türleri denk gelmiş. Kibar olanlarda var. Sen fazlaca sinirlenmişsin ve haklısın da fakat suçsuz birine kızman doğru değil

• Sevgisizlik. Sevgisizlik insanı kötü yapar, adamlar sizin gibi istediği zaman sevgili bulamıyor. Kendilerini falan sorguluyorlar sinirli ve depresif oluyorlar falan filan diye gider.

0|0
    0|0
  • Hepsini aynı kefeye koyma her şeyin iyiside var kötüsüde bunu seçmek senin elinde varsayalım sende bir erkeksin ve karşındaki kadını reddediyorsun ve bende sana şöyle diyorum tanımadan senden nefret ediyorum hepiniz aynısınız ! bu kadar.

0|0
    0|0
    • 20gün

ben onun beni reddedmesine sinirlenmedimki benimle alay etmesine sinirlendim. nasil okudun aciklamayi?

• 20gün

Anladım ben burada empati yapılmasını dile getirmistim reddetmeyi ornek olarak verdim sadece

• 20gün

Söyle bir cümlede okudum ne kadar doğru bu tartışılır kızlar oldukça nazik ve yardımsever erkekler aşırı derece kaba düşüncesiz ve karaktersiz..

• bunu niye yapıyorsunuz ya herkes bir falan..
    b. k b. koku lagamda bulur demekki ortamnzda sizde bisey var

0|0
    0|0
  • hepsi ayni bok bunlarin

0|0
    0|0
  • Herkes aynı değil arkadaşım. Beni tanısan ne kadar kibar ve efendi beyler olduğumu da görürdün. Ama şunu anlamıyorum siz kızlar hep odunların peşinden koşuyorsunuz. Benim gibilere bakan yok ki...

0|0
    0|0
    • 20gün

hadi biz odunun pesinden kosturuyoruz diyelim yolda giderken arabada bacak arasini acmis donunu indirmis koltukta yatan adama ne diyeceksin? eve gidene kadar zor dayandim kusmamak icin onundami pesinden kosturdum simdi? kaba olundugu kadarda pislik yapanlar var diyelim hadi. bazilari yine isi sapikliga vurmuyor..

• 20gün

İşte öyle şerefsizleri şikayet edeceksin. Nefret ediyorum öyle sapıklardan. Çüklerini the kesip atacaksın köpeklere yedireceksin. Ama ne olursa olsun genelleme yapılmamalı. İnan çok iyi insanlar var yeter ki aramasını bilin...

• Sandıkların bana şımarık ergen erkekler gibi geldi 😕

0|0
    0|0
  • Erkekler cidden kötü

0|0
    0|0
  • O onun terbiyesizligi olgun degilmis bir hanıma nasil davranacagini bilmiyormus uzulmeyin lütfen

0|0
    0|0
  • Bende ayni şekilde şimdiki kızlara gıcık kapıyorum.

0|0
    0|0
  • Hepsi değil tabiki

0|0
    0|0
  • Kabalik asaletttir

0|0
    0|0
  • herkes bir degil

0|0
    0|0
  • Sen ayısına denk gelmissin :)