İnsanların sözlerinin bir hükmü var mıdır? Sözler düşüncelerin aynası mıdır? Neden?

Çoğu zaman insanların söyledikleri ile düşündükleri aynı olmuyor, yüzünüze karşı sizin harika bir insan olduğunuzu söylerken aslında sizden nefret ediyor olabiliyorlar. Bazen işi abartıp arkanızdan atıp tutabiliyorlar bile, sanki onu yapan onlar değilmiş gibi sizinle karşılaştıklarında melek olabiliyorlar. İnsanlar tuhaf canlılar. Merak ediyorum da siz böyleleriyle karşılaştığınızda ne yapıyorsunuz? Daha da önemlisi siz de onlardan mısınız? Neden?

0|1
2|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet benim sözlerim güvenilirdir. Hepinizden nefret ediyorum.

1|0
    0|0
  • Güzel bir örnek verecegim kendim'den.

Yönetmis oldugum sirket'e muhendislere sözlerim gecer cünkü kazanclari benim tarafimdan onlarin isi karisiligi olarak ödeniyor. Halbuki dünya'da adalet olsaydi, hic emir vermezdim. Yani soylediklerim yapiliyor ama dusunduklerim hayir.
    Ve benden nefret ediyorlar bazen, hatta arkamdan konustuklarida oluyor maalesef.
    Artik alistim. Bir süre sonra umursamiyorum cünkü bu tür konular hakkinda zaman kaybetmek istemiyorum.. Zamanim cok az kaldi. :)

0|0
    0|0
  • Önemsemiyorum artık o kadar çoklar ki bu iki yüzlüler

1|0
    0|0
  • bu tarz insanlara cok takilmiyorum oldugu gibi kabul ediyorum,

1|0
    0|0
  • vardır

0|0
    0|0
  • Bana söyleyeceğin sözü söyle, sana senin nasıl biri olduğunusöyleyeyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sözlerin hükmü, kişiye verdiğim değerle orantılı. Umursamadığım birinij sözleri dolu da olsa boş gelir.

1|0
    0|0
  • Agzina ediyorum. Ondan sonra agliyor karsimda

0|0
    0|0
Yükleniyor...