Rehberlikçimiz dünya tatlısı adam?

Benim aile ilişkilerim zayıf bunda bir sürü neden var ama dramatize etmek istemiyorum. Rehberlik hocamız o kadar babacan ve tatlı ki bazen diyorum keşke babam olsaydı çok iyi baba kız olurduk. Bu sıkıntılı bir düşünce mi? Buncasına yakın hissetmem?

Güncellemeler:
16gün niye kimse cevaplamadı

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen = Ben Piliyon mu 😂😂 Bizim bir rehberlikçi var yanaklarını mıncıklayasım geliyor 😂😂 Aslında diğer hocalara karşı da bir zaafım var. Baba sevgisi görmediğim için erkek hocalarıma sarıyorum o yüzden onlarla sürekli iletişim içerisinde oluyorum baba sevgisi görmeme hüznünü bastırmaya çalışıyorum 😊 Gayet normal hislerin benimki gibi, yakın durumlarımız zaten o yüzden nö problem 😂😂

0|0
    0|0
    • 16gün

Ay aynenn😀 yazık bize yav

• 16gün

Aslında çoğu insan açmaz ve ifade etmez kendini bana göre de. O da bakış açısı farklılığı veya çevreye kalmış :) Ama en doğrusu karşındaki kişiye açmaktır kendini. Tabii bu kişi güvendiğin, değer verdiğin ya da işinin ehli olan biri olmalı rehberlikçinizin mesleği, en iyi olduğu konulardan biri bu sonuçta danışmanı öneririm 😊

• 16gün

Haklısın:) belki konusurum tesekkur ederim. sirf bu baba sevgisi gorememe yuzunden ergen gibi (gibisi fazla) bir hocamdan hoslanmaya baslamistim. cidden uzuluyorum bu konuda bir laf vardi babalar kizlarina sevginizi hissettirin ki iki guzel soze kanip kalplerini acmasinlar. birazcik degistirmis olabilirim hatirlayamadim cunku jsdlkfjdkd

Yükleniyor...