Anneniz babanıza çocuk gibi kızıyor mu ahah😂?

Annem süt almıştı dün. kocaman tenceredeydi.
Babam da buzdolabından alırken döktü koca tencereyi. Off gülmekten yarıldım. Bildiğin çocuk gibi azar işitiyor adam. 😂😂
Beyler evlenince falan hazır olun çocukluğuza dönmeye 😂😂😂
Ahaha hala azarlıyor😂😂😂😂
Anneniz babanıza çocuk gibi kızıyor mu ahah😂?#KadınınFendi😂😂💪

1|1
6|7

Erkekler Ne Diyor 7

• Hmm demek ki bekarlık sultanlıkmış gerçekten ama olsun ben evleneyimde fırçada eşimden olsun nolacakki değilmi feminist kız

1|0
    0|0
  • Azarliyor. Cocuk gibi kola ve jelibon tuketiyorsun. Cok fazla oyun oynuyorsun hala evlenilecek yastasin ama ugrastigin islere bak der.

1|0
    0|0
  • bazen evet :)

1|0
    0|0
  • Pek değil.

1|0
    0|0
  • aynen bizde de durum böyle.

1|0
    0|0
  • hahah😂😂

1|0
    0|0
  • Takmiyorumki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Dün annemle konuşurken anlattığı bir olayı anlatayım bari
    Annem babamın pantalonunu ütülüyor ve koyuyor yatağın üzerine babam onu ordan alıyor ve kenara başka yere koyuyor
    Sonra babam o esnada orda değil annem gidiyor ve kirli çamaşır diye alıyor onu ve makinaya kirlilerle birlikte dolduruyor
    O esnada babam sesleniyor hatun nerde ütülediğin pantalon şuraya koymuştum diyor 😳
    Annem ne ütülediğim pantalonu neden alıp başka yere koyuyorsun ben onu makinaya attım diye söyleniyor bir güzel babama 😂😂
    Babam da garibim tamam sakin ol ya hem sen suçlusun hem de bana dırdırlanıyorsun diyor gülümseyerek canım babam ya 😂😂 normalde hemen sinirlenir anneme yapamıyor demek ki
    Annem bana bunu anlattığında
    Anneeee babamın üzerine gitme çol diye anneme kızdım 😂😂

2|0
    1|0
  • Çocukla çocuk oluyorsun diye kızıyor sadece 😄

1|0
    0|0
  • Tikee tik tik tik. Benim annem olsa babama zikkmin dibini içesice dertler iç doktun sutu boyu devrilesice derdi

2|0
    0|0
  • Hala korkuyorum :)

1|0
    0|0
  • Kadin hakli onu adam degil anan temizleyeck kolaymi kadin isleri yetistirdigine sukredior

1|0
    0|0
  • Ladın gücü muhahahaha😃😃😃

1|0
    0|0
Yükleniyor...