Ablamı sevmemekte haksız miyım?

Cok huysuz hiç anlasamiyoruz. Küçükken en kücuk biseyden döverdi beni. Bazen kapiya atardı sogukta. Bir gun insaatta yemistim yemegimi o derece. Biara selpak vermedim diye girişti sacimi yoldu. Okul etegim onundu çikar onu dye zorla cikartmisti. Birgun eve gec geldim diye kafama darbelerle gecirmisti. Soguk bir kış gunu de ablamin montunu giymistim. Geldi pat dye montu aldı üstumden bide vurdu iki tane. Üsuyerek gitmistim okula. Esofmanim da yoktu. Onunkini gizli giydim dye terlikle dövdü beni. Kafama oyle bir vurmustu ki zonklamisti aksama kadar. Simdi uni ye gidiyorum biraz bakimsizim ev halimle bile bana su tipine bak cingan gbi diyor ne giyinmesini biliyo ne kendine bakmasini. Makyaj malzemesi alsam dersine calsmiyo anca boya pudrayla ugrasiyo serfsz diyo. Hep kotuler beyinsiz gerzekali mal der. Bugunde enistem baza getirdi. Bana yuklendi. Baza neyine ranza yetmiyo mu sana. Cehennemin dibine ol dedi. falan filan. Ne derse tersliyorum artik. Faceden falan engelledim. Ona yakin olmakta istemiyorum. Daha cook seyler var inanin buraya sigmaz

Güncellemeler:
20gün Güncelll

0|0
2|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Haklısın

1|0
    0|0
  • Anlattıkların doğru ise, bu benim ablam olsa on sefer döve döve öldürmüştüm.

1|0
    0|0
    • 20gün

Valla dogru. Ben ona bir vursam o 10 vurur. Annemde onu tutar hep. Oyleki sacimi yolup elinde kaldigi vardir

• 20gün

Yok o kadar degil ya

• 20gün

İnşallah...

• Evet

0|0
    0|0
  • kaç yaşında ablan

0|0
    0|0
    • 20gün

Şu an 29

• 20gün

kıyamam size ya :) konuşmak istersen beklerim :)

• 20gün

Tesekkur ederim

• Sen haklısın bacım

0|0
    0|0
  • Okumadim hic ama haklisin diyelim iste

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ablan tam beyinsiz

1|0
    0|0
    • 20gün

Onlara gore ben beyinsizim. Ben dersime calismiyorum tembelim. O cok calisti memur oldu o ustun tabi.

• 20gün

Allah sabır ve katlanma gücü , ablana da akıl fikir versin ya benim gebertesim geldi şimdi.

• 20gün

Amin saol

• Çok haklısın. Bence ablana karşılığını vermelisin

1|0
    0|0
    • 20gün

Ailem de hep bni haksz goruyo. Onu tutuyolar. O senin buyugun ne derse desin karsilik verme diyo annem. Maasj var ya adam oldu basimiza

Yükleniyor...