Tarihte türklere zülmeden milletlerin yok olmasını istiyorum yanlış mı düşünüyorum?

Arkadaşlar biliyosunuz tarihte bir çok millet TÜRKLERE düşman olmuş ve zulmetmiştir bunların başını ingiliz desteğiyle birlikte bir yerlere gelebilmiş yunan ve ermeniler çeker.
yunanlılar ve ermenilerden bu yüzden nefret ediyorum ermeniler bugün bile hala kardeş ülkemiz AZERBAYCA'NIN topraklarına göz dikmiş durumda ve biz hiç birşey yapmıyoruz. Bize yaptıkları zülüm ve işkencenin bedelini onlara ödetmek istiyorum ırkçı değilim ama kin duyuyorum sanırım benim gibi mi düşünüyorsunuz sizde bu ermeni ve yunanlıların TÜRK lere yaptıkları işkence ve zulümlerden dolayı onlardan nefret ediyormusuuz?

Güncellemeler:
18gün AZERBAYCAN'IN *

0|0
2|7

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• ermenilerle dostluk konusunda şunu söyleyebilirim. hani sınıfta arkadaşsındır ama sana bir haraket yaparsa ağzını burnunu kırarım gibi düşünün.

aslında ermeniler Türklere baya sadık milletti onu kirleten Ruslar oldu.
    İngilizler, Fransızlar falan Osmanlı'nın ilk 100-150 yılında sıkı dost olduğu ülkelerin başında geldiler, herşeyimize yardım falan ettiler ama 50 yıl içerisinde öyle bir değişim içine girdiler ki Yahudiler tarafından
    yaklaşık 50 yıl içinde hepsi değişti.

isteyen tarih kitaplarını açıp baksın. Aslında bizim büyük düşmanlarımız Genellikle Ruslar ve Yahudilerdir.

0|0
    0|0
  • herkes menfaatine göre yaşar. Ne bu saçma alanı dar fikir. İsrail olsun Ermenistan olsun orda hiç mi iyi niyetli insanlar yok. Politikacılardan yola çıkıp genelleme yapmayın... Bakış açınızı dar tutmayın. Geniş. düşünün biraz...

0|0
    0|0
  • türk öldürecek birini bulamazsa babasını öldürür ermeni atasözü

0|1
    0|0
  • Irkçı değilsin Stereotype sin.

0|0
    0|0
    • 18gün

O ne demek tam olarak?

• 18gün

Kardeşim ırkçı veya başka birşey değilim yunanlılar ve ermeniler hala bana düşmanlık duyuyorken ben niye onlara dostluk duyayım?

• 18gün

Hepsi düşmanlik duymuyor. Genellemek yapmak çok yanlış aralarında iyi olanlar da var. Peki ya sen Türk ırkınin kusursuz olduğunu saniyor musun? İşide katılan Türkler hakkında ne düşünüyorsun.

• dogru dusunuyosun

0|0
    0|0
  • Guzel dusunuosun.

0|0
    0|0
  • 2000 yıllık yunan ermeni toprağına göz dikmişiz ve hala anadoludayız, kanka olacak değiller kanka oluyorlarsa sonumuz geliyor demek.
    Ruslar 1500 yıllık orta asyaya göz diktiler aldılar ama geri verdiler. Hâlâ düşmanız ama.
    Kendi çerçevenizden bakmaktan vazgeçin artık.

0|0
    0|0
    • 18gün

2000 yıllık? Türkler yunanlılar topraklarını savaşarak kazanmıştır soykırım yaparak değil.1. Dünya savaşında Wilson ilkelerine bağlı olarak yunanlılar türk nüfüsunu azaltmaya çalışmışlarve işgallerini haklı göstermişlerdir. Madem delikanlısınız savaşın alın topraklarınızı neden soykırım katliam yapıyorsunuz?
      Kendi çerçevemden bakıyorum çünkü Türk'üm sende başkalarının çerçevesinden bakmayı bırakmalısın...

• 18gün

Ermeni atasözünü gördüysen cevabımıda görmüşsündür o konuda seninle tartışmayacağım. Doğudakiler hain? Yine kendinle çeliştin Karadeniz ülkücülük ilkesinin en yoğun yaşandığı bölgelerden biridir ne yapmışız biz karadenizlilere pardon? Ha kürtler hain miş ne haini lan? Sen sanıyormusun PKK-PYD kürtler istedi diye varlar? Hepsi yabancıların Türkiye üzerindeki emellerinden dolayı varlar. Kürtleri kullanıyorlar hepside. Alevilerin çıkardığı isyanlar değilde cezaları ön planda niyeyse ha bide Ermeniler Türk ordusuna katılmış bak bak. Ermeniler Fransız ordusuna katılıp Türkleri katletmiştir niye onları görmüyorsun? Rumlar Çok uzak bir tarihe gitmeyelim daha 1960-70'li yıllarda Kıbrıs türklerine neler yaptılar. Rumları Kemal yolladı diyor ATAM'IN adını böyle ağzına alman karakterini birkez daha belli etti ya alçak bir batan hainisin ya da Türk değilsin başka bir seçenek düşünemiyorum.

• 18gün

Hristiyanlar türk yönetiminden memnun olduğu ve türk adaleti altında yaşamak istedikleri için o vergileri vermiştirler yoksa kimseye zorla fazla vergi verdirilmemiştir bu sana son cevabımdı daha fazla muhattab olmayacağım seninle. Atam yaptıysa iyi yapmıştır onların Türk halkına yaptıklarını düşününcede pek merhametsiz bir ceza değil bu. Kendine iyi bak git. Bay bay daha fazla muhattap olamayacağım işim gücüm var.

Yükleniyor...