Sevgilim varken bir mektup arkadaşı edinmem, onu aldattığım anlamına gelir mi?

Sevgilim varken bir mektup arkadaşı edinmem, onu aldattığım anlamına gelir mi? Çok istiyorum özellikle yurtdışında bir mektup arkadaşı edinmeyi. Hem farklı bir karakterle yazışıyor olmak, hem de dilimi geliştirme fikri beni çok heyecanlandırıyor. Sizce bunu yapmakla hata etmiş olur muyum? :)

0|0
2|7

Erkekler Ne Diyor 7

• Erkek mektup arkadaşı edinmek zorunda değilsin. :D

0|0
    0|0
    • 18gün

Ben erkek mektup arkadaşı istiyorum. :D

• 18gün

O zaman tam olmasada biraz aldatma oldugunu soyleyebilirim. Çünkü özellikle erkek mektup arkadasi istiyosun, bu zaten arayis icinde oldugunu cok acik gosteriyor. Kendinde bunu itiraf edebilirsin. Ama cogu insan boyle yapiyor, bence cok dert etme. bir sure sonra herkes sevgilisinden skliyor, iliskiyi seviyorlar, tutuyorlar, bir omur boyu yasiyorlar. Ancak yeterince sevgililerini bildikleri için boyle disariya da biraz gozleri acik oluyorlar, yokluyorlar karsi cinslerini. Bu insanin dogasi. Mektup arkadasi edinebilir misin, bunu bence sevgiline sorman daha dogru. Onun tepkisini gor ona gore dusun. Tabi direk erkek istiyorum deme de. bir tane buldum ama erkek de mesela.

• 18gün

Anam ne arayışı be 😂 Ben bilerek erkek istiyorum. Kız arkadaşlarım var zaten ve ayrıca kızlarla arkadaşlıklarım çok kısa sürüyor. Hep sorun yaşayıp sevgilime de dert yanıyorum. Ondan yani. Zaten mektup arkadaşlığı dediysem ayda bir iki mektuplaşmadan bahsediyorum. Sadece kendi iç dünyamı tanımadığım bir insana anlatacağım bir mektup gibi. Ondan ileri gitmeycek bir arkadaşlık..

• olur öyle bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • bayan arkdş edin

0|0
    0|0
  • Evet gelir flörtlesme olur sizinki

0|0
    0|0
  • Kokulu mektupsa o anlama gelir

0|0
    0|0