Yolda açlıktan kemikleri sayılan bir hayvan görseniz sahiplenir misiniz?

Yolda acliktan kemikleri sayilan bir hayvan gorseniz sahiplenirmisiniz(resimli)?
Iki ay once bulduk sokakta ilk buldugumuzda acliktan resimde gordugunuz gibi kemikleri sayiliyodu çok şükür iki ay iicnde toparlandi. karninin ac oldugu gibi sevgiyede açtı kolumuzu koyuyoduk beni sevin diye sürtünüyodu Cinomm 💕

1|1
10|20

Erkekler Ne Diyor 20

• bu resimle açıklanabilir:

i2.wp.com/.../barinak5.jpg?resize=750%2C400

2|0
    0|0
  • sahiplenirim beslerim

1|0
    0|0
  • gormem

1|0
    0|0
  • tabiki sahiplenirim gecenin 3 4ünde yataktan kalkıp çok hayvanin karnini doyurdum

1|0
    0|0
  • Allah mükafatını iki cihandada verir inşAllah çok güzel bir iş yapmışsın

1|1
    0|0
  • Elbette ❤️

1|0
    0|0
  • sanirim hayir;(

1|0
    0|0
  • Beyaz olurda ve sevimli olursa evet

1|0
    0|0
  • Tabiki.. cok guzel yapmisiniz.

1|0
    0|0
  • yicek biseyler veririm ama ailem sahiplenmemi pek hos karsilamica icin sahiplenmem

1|0
    0|0
  • Vay be hala iyi insanlar varmış ❤
    ama kedilere alerjim var.

1|0
    0|0
  • hayır. güzel olması lazım

1|0
    0|0
    • 19gün

Onu besliyerek buyuterek sende guzel yapabilirsin :)

• 19gün

seneye alacam bir kedi zaten. geçen gün godfather i izledim de. marlon brando dan özendim

• Ufakken yağmur fena bastırmış camın önüne yavru bir kırlangıç gelmiş onu aldım eve bir seferinde sokağa atılmış kangal yavrusu aldım.. kangalı köyde domuzlar öldürdü.. kırlangıç ise ıki kere saldım geri geldi.. üçüncüde kendi kaçtı bir dahada gelmedi

0|0
    0|0
  • her yerde var hangi birini sahiplenesin ki

1|0
    0|0
  • Yaptığımız iyi şeyleri göstermeyi çok daha iyi yapıyoruz (!)

1|0
    0|0
  • yok.

1|0
    0|0
  • Veteriner hekime götürmeyi ihmal etme

1|0
    0|0
  • sahiplenmem ama oyle bırakmam hayvan barinagina kadar gotururum die düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Hayvanlar sadık ya insanlar gibi kalp kırmaz en azından, sahiplenirim tabi renktaş 😀

1|0
    0|0
    • 19gün

Hayvanlar candir can 💕

• 19gün

Aynen ama yavru olucak 😃

• 19gün

Bana farketmez yavruda olur büyükte 😀😀😀

• Hayvan sahiplenemem

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• kesinlikle sahiplenirim şimdiye kadar çok yaptım tebrik ediyorum senide keşke herkes böyle olabilse

1|0
    0|0
  • Böyle insanları görünce mutlu oluyorum.

1|0
    0|0
  • Hayır sahiplenmem. Ama yemek veririm..

1|0
    0|0
  • 2 yavru köpeği aldık eve sırf bu yüzden pisler koyuyorlar ama o gurur bir farklı oluyor Biliyormusunuz. Hayvanlari Sevin..

1|0
    0|0
  • Ne güzel

1|0
    0|0
  • Ben dokunamıyorum korkuyorum ama süt koyarım bir yanına

1|0
    0|0
    • 19gün

Bend edokunamiyodum onlari gorunce kaciyodum ama sonra alistim kucagima bile aliyorum artik hatta bugun ustume sictii 😃

• Kiyamam ya.. afedersiniz Hayvani beslemek ve sahiplenmek sevaptir.. Türkiyeye yazin geldigimde hep köpel aliriz.. ama en kötüsüde Almanyaya döndügümde ve onun sana ve benim ona alistigimda mecbur birakmam gerekiyor 😞

0|0
    0|0
  • Köpeğe annem izin vermez. Evde namaz kılıyorum günah diyor. Zaten ben de pek ilgilenemem köpekle. Kediyi de annem istemez, üstelik 2 tane hamsterim var, kedi yer onları. :/ Keşke bahçeli bir evimiz olsaydı İstanbul'da.

0|0
    0|0
    • 19gün

Benimde babam istemiyodu bir tane daha kedi var çatıda duruyo. Sonra iizn vermeye basladi

• Sahiplenmem.

1|0
    0|0
  • Ben daha 3-4 haftalık bir kedi bırakmışlardı baya zayıftı kaburgaları sayılılıyordu şırıngayla süt ısıtıp verdim gözleri iltihaplan kazanıyordu bayat çayla arıyordum gözlerini ama 1 hafta dayandi

0|0
    0|0
Yükleniyor...