Milliyetçimisiniz?

bana hep tuhaf gelmiştir sadece türk doğdun diye türklüğü benimsemek kendini ayırmak,üstün tutmak vs. vs. faşizme kadar gider örn:hitler mesela biz hollandada doğabilirdik ne biliyim kafam karıştı :)

0|1
3|10

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 10

• Anti faşistim.

0|1
    0|0
  • Lisede sessiz bir Nazi taraftarıydım arkadaşlarım birçoğu bilirdi siyasi bir sey olunca karışmazdım. Bak milliyetçiliğe saygı duyan biriydim ama siyaset okuyorum ve islerin oyle olmadığına karar verdim. Milliyetcilik insanı özgür olsa bile daha da özgür olma güdüsüyle çıldırtıyor örnek ermeniler ve yunanlıların o donem Turklerden cok imtiyazı vardi sonuc katliam yaptılar milleyetcilik adina ozgurluk icin

0|0
    0|0
    • 16gün

bende bundan bahsediyorum işte aşırıya kaçan bir tutumu var bide beni kimse yanlış anlamasn komunist falan değilim de

• 16gün

Korelileri çinli sanıp döven bir kesimden bahsediyoruz insallah biz de şu sloganları gormeyiz halimiz duman *we will make great again Türkiye*

• 16gün

inşallah

• Evet

0|1
    0|0
  • milliyetçi olan ırkçı olan asla cenneti görmeyecek

0|1
    0|0
  • miliyetci değilim komunistim

0|1
    0|0
  • Ümmetçiyim

0|1
    0|0
  • biraz

0|1
    0|0
  • hicbir millet hic bir ırk bir digerinden üstün degildir ustun goren egoisttir narsisttir

0|0
    0|0
  • Türk gibi ölüme gülerek bakan bir eri başka hiçbir ulusta bulamazsınız. Yalnız ona iyi bir komutan gerektir. - Mulman
    Türklerden başka dini ve vatanı uğruna canını vermeye hazır asker yoktur. - Hamilton
    Dünyada, Türklerden başka hiçbir ordu bu kadar süre ayakta duramaz. - Hamilton
    Türklerle dost ol ama düşman olma. - Gianni de Michelis
    Dünyada iki bilinmeyen vardır. Biri kutuplar, diğeri Türkler. - Albert Sorel
    Türkler bir ırk ve bir millet olarak yeryüzünün en şerefli insanlarıdır. - La Martine
    Tarihten Türk’ü çıkarırsanız ortada tarih kalmaz’ der Prof. Fritz Neumark Dahada fazla söylenen sözler var. Niye almanyada almanlardan ırkçı olan bile var? Türkleride sevmedikleride malum. Ayrıcada islamı en fazla sancağını taşıyan ve islamı bütün dünyaya yamış olan topluluk türklerdir. İki türlü milliyetçilik var bir türkçülük sadece türklerden oluşan bir devlet kurma. İkincisi osmanlı türkçülüğü oda bütün arap çerkezi lazı kürtü benimseyip turan ülkesi kurma.

0|1
    0|0
  • ülkemiseviyorum. bu da milliyetçi mi oluyor ya da her neyse ..

0|0
    0|0
    • 16gün

bende ülkemi vatanımı seviyorum bu ayrı benim bahsettiğim diğer ırklara karşı faşizme dönüyo bu olay bu kadar neden aşırıya gidiliyo

Yükleniyor...