Baktım biraz sorulara hep kız olan üyeler onların dengi gençler hep c. ilişki odaklı?

Bu kadar kafayı yoracak başka faydalı meşguliyetlerle harcasak vaktimizi çoktan yol almıştık dünya üzerinde hep sorunlu bir toplumun içinde yaşıyoruz malesef.. bana katılanlar katılmayanlar.. buyurun..

Güncellemeler:
13gün Baktım biraz sorulara hep kız olan üyeler onların dengi gençler hep c. ilişki odaklı?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• çokça haklsin KS yöneticileri bile boyle saçma sapan cinsel içerikleri soruları kaldircaklarina adam akiilli soruları kaldırılır yakında sorun kapanirsa şaşırma :)

0|1
    0|0
    • 13gün

Böyle düşündüğün için teşekkür ederim sana.. şunu da söylemek te fayda var burada yapılan yorumlarda biraz kışkırtıcı olduğu zaman da hemen müdahale ediliyor bunuda söyleyebilirim rahatlıkla..

• 11gün

Yaşımız genç sayılır ben biraz 30 a doğru gidiyorum onun verdiği bir ağırlıık yani buda normaldir. Hayat bu tabi yaşa bakmıyor doğru söyledin bakalım kısmet diyelim olacakla öleceğe çare bulunmazmış. ;)

• 11gün

hayatin verdiği ağırlıkla yasin verdiği ağırlık paha biçilemez olabiliyor bazen :) aynen

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...