Kız kardeşim sigara içiyor?

Kız kardeşim sigara içiyor. Güzel bir dille anlattım içme diye anlamadı. Birkaç gün sonra buna çok sağlam bir tokat çaktım.3 gün içmedi. Yine elinde sigara gördüm Bir kafasını pencerenin camına vurarak camı parçaladım.1 hafta içmedi. Bıraktı dedim bu sigarayı yine elinde sigara gördüm bugün bişey demedim bu sefer. Balyozun sopasıyla dövmeyi düşünüyorum sizce bırakır mı?

0|0
14|7

Kızlar Ne Diyor 14

• Genç bir kız için bu tarz bir şiddetin psikolojisini ne ölçüde etkileyeceği hakkında en ufak bir fikrin var mı? Güzellikten anlamıyor, ille döverek anlatırım diyosan olmaz öyle şey efendim. Hem kendine düşman ediyorsun kardeşini, hem de psikolojisini bozuyorsun. O zaman başka şekilde anlat zararlarını. Hiç birşey dayakla çözülmez bunu da bil.

0|0
    0|0
  • Annene babana soyle kısaca

1|0
    0|0
  • Umarım aynı şeyleri yaşar aynı acıyı hissedersin !!!

0|0
    0|0
  • Umarım troldür

0|0
    0|0
  • Böyle s. lak bir abisi olunca insan uyuşturucu bile alır kabahat bulmam

0|0
    0|0
  • Ailene söylesene

0|0
    0|0
  • Psikopat misin sen. kizin sigara icmesi degil sorun olan senin ruh sagligin bozuk...

0|0
    1|0
  • bir öldürmediğin kalmış ya

0|0
    0|0
  • Yuh...

0|0
    0|0
  • O kızın yerinde olsam evden kaçardım. Kim bilir neden içiyor o sigarayı. İntihar etmediğine şükret böyle bir ailesi olduğu için

1|0
    0|0
  • Sigaradan daha fazla zarar veriyon adama bak ya gerçek olamazsın

0|0
    0|0
  • eşşoğlı eşşeğin kızkardeşi ne sigaraymış bu yaşta

1|0
    0|0
  • heralde biraz sorunsallisiniz ikinizde. o kiz o dayaga ragmen birakmiosa biraz var sanirm.
    sende o dayagi attigina göre sendede var sanrm

0|0
    0|0
  • İyimisin sen? Onun hayatı seni ilgilendirir mi?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Lan sen manyak mısın? Kafasını pencereye vurmak ne.

1|0
    0|0
  • bırakır sen yolundan ayrılma kanks

0|0
    0|0
  • sen baya aşmışsın olayi idin ilginci kızda yani döv benimi diyor anlamadım. balyozun sopasi diilde balyozla vur bakalim kac gun icmeyecek merak ettim :D ahaha

0|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok kendisine değer vermiyor

0|0
    0|0
  • Onu sigaraya daha çok bağlar bu hareketin.

0|0
    0|0
  • kaç yaşında

0|0
    0|0
  • kızın yerinde olsam senin gibi aptal bir abim olduğu için dertten esrara başlarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...