Kredi kartı kullanıcıları bakarmısınız?

arkadaşlar herkese selam. öğrenciyim, kredi kartı basvurusunda bulundum geçenlerde iş bankasından. bitane kartım var devletın verdıgı kart aylık 400liralık kredi ve 500liralık kredi kartı limiti olan bir kartım var. iş bankasına basvuruda bulundum, 1000tl limitden aşağı olursa almayacagımı söyledim cunku ıhtıyacımolan lımıt bu okadar olmasa almamın bı anlamı kalmıcagını söyledım ve baktılar limite 1000tl dediler, bugun eve geldı kart ve kagıdın uzerınde 650tl limit yazıyo. böyle bişey olurmu allah askına sımdı napmam lazım? limiti yükseltebılırmıyım? ögrencı oldugumdan dolayı vermemelerinden korkuyorum vede diğer kartım 500tl oldugu ıcın böyle vermıs olabılırler ama ben en basta belırttım böyle böyle bir kartım var limiti 500tl dedim, oda iş bankası limiti 1500e ükseltti bu durumda 1000tl alabılırsınız zaten en yüksek dedi ve 1000tl oldugunu söyledi ama Şu an geldi eve 650tl limit yazıyo napcam ben sımdı nasıl yukseltebılırım?

Güncellemeler:
15gün arkadaşlarrr

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Öğrenci kartını 750 ye kdr yükseltiyor iş bankası diye biliyorum ama müşteri hizmetlerini arayıp sor istersen bni bir kaç kere limit yükseltmek için aradılar ama gerek duymadığım için ilgilenmedim bir ara sor istersen

0|0
    0|0
    • 15gün

ya delirdiğim nokta ne biliyomusun ihtiyacı olmayan ınsanlara anında istedikleri kadar verıyolar, bense o kartın son kurusuna kadar kullanıcam aktif olarak onların istediği bişey bu ve bana böyle zorluk cıkartıyolar, şaka gibi değilmi? bu arada dediğim gibi ögrencılere sanırm 1500tl limit varmıs benım 500ziraat kartım var o yuzden 1000verebılırler belkı burdan.

• 15gün

Dedim ya müşteri hizmetlerini arabn hiç gerek duymadığım için ilgilenmedim umarım verirler de işin görülür

• 15gün

teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 2

• İnternetten limit artırımı isteyebilirsin.

0|0
    0|0
    • 15gün

o nasıl oluyor? vede verirlermi peki 1000tl felan?

• 15gün

yalnız kredi kartım geleli daha bir saat oldu sanırım kuryeler teslım edıldı dıye onay giriyolarmıs aradım musterı hızmetlerını sıfree olurturmak ıcın ama daha onaylanmadı elınıze ulastı dıye bekleyın giriş yapmaya calısırsanz herhangı bı sıfreyle kartınız ıptal olur dedı

• Artırmazlar hemen, biraz kullandıktan sonra düzenli ödemelerle artırabilirler.

0|0
    0|0
    • 15gün

peki artırmamaları halınde iptal ediceğimi cunku hiç bir şekilde işime yaramadıgını sölesem bu sekılde, 350lira daha artıramıyomu ya koskoca bir banka?

• 15gün

insallah tek umudum kadınım dediği 1000tl limit oluyor ladfı :) gidip kendısıne anlatıcam en kötü ihtimalle bakalım zaten bana şey demişti bakalım 800felan olabilir olmazsa gidip konuscam müdürlemi felan demişti bişe demişti oraya yollarız hallederiz felan demıstı

• 15gün

:) hadi kolay gelsin

Yükleniyor...