Vucumdaki titremelerin sebebi ne? Panik durumu olanlar bakabilir mi?

Arkadaslar gecmis seneler panik ve çarpıntı felan vardı. Panik atak gibi ama doktora felan gitmedim. göğüs ağrılarım oluyordu doktora gittim bunlar geçici dedi herhangi bir hastalığım olmadıgını söyledi. Daha sonra panik durumu geçti sosyalleştim. şu an panik durumum nerdeyse hiç. Ancak sık sık mide bulantım oluyor. Göğüs çevremde ağrı, midemin solunda nadiren sancılanma oluyor. Boğazda yanma. Ve bugün uyanırken karşımda abimi gördüm gerçekte vardı yani. Hayal görmedim. Gözümü açtım daha sonra ona döndüm başım titremeye başladı istemsizce ve oynadı biraz. Abimde ne görüyorsun felan dedi. kalp çarpıntısı oldu biraz. Kendime geldim daha sonra. Şok gibiydi. uyanıktım dediğim gibi halüsinasyon görmedim. Dün de örneğin bir bardagı tuttum cay içerken sağ elim cok titriyor kontrol edemiyorum panik halinde de degildim o zaman kasılmıyorum. Bu panik atak mı? Yaşayan var mı?

0|1
0|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen bir psikoloğa falan git bence rüyaların ya da hayatta yaşadığın bir olay seni çok etkilemiş olabilir..

0|0
    1|0
    • 13gün

Ruyayla alakası ne bunun? Soruyu nerenizle okuyorsunuz ya?

• 13gün

Hayır ablacım anlamadın insan rüyasında rahatsız olduğu birşey görünce bilinç altına yerleşir titremelerin sebebi bu olabilir diye diyorum gergi bir hastalığım yok yazmışsın göğsündeki ağrı karnındaki ağrılar stres le alakalı da olabilir ondan dedim eğer kötü gördüğün rüyalar oluyorsa tabi

• geçmiş olsun nöroloji ve kardiyolojiye gidip tam teşekkülü muayene ve test yaptırın kardiyoloji 24 saat sizi takip eden cihaz tajkar

0|0
    0|0
  • Panik atak tedavisi basit, ihmal edildiğinde ise çok ciddi bir hastalıktır en kısa zamanda muayene olmanızı tavsiye ederim.. özellikle çarpıntı şikayetiniz panik atak belirtisidir...

0|0
    0|0
  • Dahiliye doktoruna git ciddi sorun olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...