Çok yalnız hissediyorum napicamy?

arkadaşlar çok yalnız hissediyorum etrafımda hiç dostum ve arkadaşım yok hepsiyle bitti arkadasligim, düşünüyorum acaba ben bu kadar kötü bir insan mıyım diye, düşüne düşüne basıma ağrılar giriyor , ne yapmam gerek, nasıl bu bunalımdan çıkarım yardım eder misiniz

0|1
4|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Yeni insanlar iyi gelebilir. Yeni insanlar parkta oturan bir kıza arkadaş olabilirmiyiz de deme sosyal ortamlara gir mesela hoşlandığın aktivitelere katıl hem arkadaş bulursun hemde hobileriniz uyuşur

1|0
    0|0
  • Yalnizlik iyidir. Eziklenme

0|0
    0|0
  • merhaba

0|0
    0|0
  • Konuşcak biri yok mu arayıp

0|0
    0|0
  • zamana bırak, bu devirde arkadaş, dost kolay şeyler değil..
    Canını bunlar için sıkma

0|0
    0|0
    • 15gün

ister istemez üzülüyorum

• Takip et beni özelden yaz

0|0
    0|0
  • Kişilik olarak katı misin gülüp eğlenmez misin

0|0
    0|0
    • 15gün

hayır tam tersi çok neşeliyim

• 15gün

onların da hataları var benimde hatalarım var ama bu kadar kötü olacak bisey yapmadım hiç

• 15gün

Bazen bize normal gelir ama onlar için küçük ayrıntı büyük bişe olabilir istersen yaz konuşalım

• Kac yasındasın

0|0
    0|0
    • 15gün

19 yaşındayım

• 15gün

Yasın kucuk olsa hadi gecer diyeceğimde, sanırım olaylar ciddi

• Nerdensn yas kac isjm nedir can

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yeni birileriyle tanışmanı öneririm. sosyal medyadan birileriyle konuşmak bile iyi gelebilir. benim yüzyüze görüşmeyip sosyal medyadan tanışıp çok yakın olan arkadaşlarım var. bazen seni yüz yüze görüştüklerinden daha iyi anlıyorlar ama dikkatli olmalısın yinede

0|0
    0|0
    • 14gün

teşekkür ederim denicem arkadaş olmayı

• Kötü arkadaşların olacağına hiç olmasın. Kafana takma kendi kendine yetmeyi öğren..

0|0
    0|0
    • 15gün

uzun bir zamandır kendi başımayım ama bir derdimi paylaşacağım birisi bile olmayınca üzülüyorum

• Gel kanka olak

0|0
    0|0
  • İyiler kayıp edr

1|0
    0|0
Yükleniyor...