0|1
0|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Gerçekten bu hashtag ile dünya üzerinde bir şeyler değişeceğine inanıyor musun? Bana göre prim yapmaya çalışıyorsun

1|1
    0|0
    • 20gün

ve siz ülkenin gerilemesine neden olan insanlar

• 20gün

Soma maden kazasında yüzünü kömüre boyayıp selfie çeken pek çok ergen destek olmak yerine prim peşinde koltukları için pek hoş görüntüler ortaya çıkmadı.

Ya demek istediğim hashtag ile çözülmez bu işler gidip eylem yapmak lazım ama tabii evden klavye başında yazmak varken kim sokağa çıkacak değil mi?

• 20gün

sen de emin olabilirsin ki başlatilsa, veya katılım olsa eyleme katilanlardan biri olurdum. ve yazdiklarim, paylaştıklarimin hic biri de prim amaçlı olmadı.

• Sen neyin kafasını yaşıyon boşu boşuna yorma kendini. Bu tasarı küçükken 15-16 yaşında evlendikleri içi kocaları şu an hapiste küçük yaşta evlendikleri için. Ki adamların eşleri perişan durumda hepsi severek evlenmiş çocukları bile var. Ama şu an hapisteler. Bir tek bunlara aff gelicek. Ki gelmeli bencede geç kalınmış bir tasarı bu yazık aileler perişan olmuş zaten bundan 1 sene önce haberlere çıkmıştı bu olay insanlar magdur diye şimdi ise tasarı düzenlediler mağduriyet giderilsin diye 3 bin insan böyle varmış yazık ya.

0|1
    0|0
  • elimden geleni yaptım twitırdan imzalardan ama elimizden bişey gelmez gibi nalet bir his var içimde sonuçta bizimde bacımız dogmamış çocugumuzun ustunde olan bir yük

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Gundem degistirmek icin oynanmis bir oyundur. Teror ve fetoden sonra sira tecavuze geldi. Insanlari hassas noktadan vurmayi iyi biliyor hukumet.

0|0
    0|0
  • Dun bunun icin meclise ve onay veren milletvekillerine 100 kusur imzalik bir dilekce yazdik. Bu tur organizasyonlara her turlu destegi veriyorum

0|0
    0|0
  • İlk köstek olacak benim. :)
    Milleti kandırmayın, yeter.

0|0
    0|0
  • Daha neler olacak başlangıç bu

0|0
    0|0
  • primci ezik

0|0
    0|0