Cinsel istismara uğrayanın tacizciyle evlenmesi?

ne oluyor arkadaşlar ne olur biri bana bunun şaka olduğunu söylesin. canım memleketime ne oluyor, neden her geçen gün geleceğe dair umudumuz biraz daha kararıyor.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Aynen öyle kesinlikle. 13 yaşında çocuğun rızası var diye serbest bırakılıyordu şimdi evlendirilecek. On kişi tecavüz ettilerse biri evlenecek diğerleri serbest kalacak. Evliliğin sonlanması halinde adam içeri girecek yani kadın rehin alınmış oluyor ayrıca 13 yaşındaki kızın rızası olamaz bu istismardır! Olmaz olsun bunların iğrenç fikirleri!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim umudum bile kalmadı artık.. Bunlardan bir b! k olmaz kusura bakmayın..

0|1
    0|0
  • Seçmen seçmeden önce 7 kere dusunmeliydi

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• evet gerçekten senin gibileri görünce karamsarlığa düşüyorum. kanunun ne için çıktığından haberin yok işkembeden sallıyorsun. önce öğren sonra yorum yap. şimdi diyelim bir kız 15 yaşında kaçtı bir çocukla aile onay verdi ama devlet sonra kıza sen mağdursun diyor ve ebeveynlere ve çocuğa hapis cezası veriyor yani kızın babasıda ceza alıyor. sen tecavüz olayında ceza alan kız babası gördünmü ya da tecavüz edenin babasının ceza aldığını? ama sizde haklısınız şiddet ve cebir olmasada 18 yaş altı biri ile yapılan her türlü ilişki tecavüz sayılsın ve devlet en az 10 yıl olmak kaydı ile hapis cezası versin bence bir mahsuru yok, varmısınız?

0|1
    0|0
    • 15gün

ben kendi adıma varım. ve sana da ancak acıyorum çünkü pembe gözlüklerini takmış ve hala kendinden çok bu görüşü savunuyorsun ne deyim ben milli eğitimde çalışıyorum nelerin örtbas edildiğini ve kimlerin bu yasanın çıkmasını dört gözle beklediğini çok iyi biliyorum. maalesef üzülerek söylüyorum allah kimsenin başına vermesin ancak senin veya yakınlarından birinin başına geldiği zaman anlarsınız ötesi yok tıpki şimdi öğretmenlikte mülakatı savunan beyinsizler gibi konuşuyorsunuz acaba o öğretmenler bugün öğretmen olmak için mülakata girselerdi mülakatı şimdi savundukları gibi ölümüne savunabileceklermiydi.

• Dünyada bizim kadar mezhebi geniş bir ülke daha yok. Koyunlar sağolsun 😊

0|1
    0|0
  • Karşıt zihniyetler de toplumda fuhuşun normalleşmesini ve bekaret sorununun kalkmasını savunuyor arada ki farkı söyle bakıyım

0|1
    0|0
  • bitmedi bu konu

0|1
    0|0
Yükleniyor...