Geçimimi İddaa'dan Sağlıyorum bırakamıyorum ne yapmam lazım?

Her hafta bilemedin 2-3 günde bir yüklü miktarda para kazanıyorum iddaa'dan bu alışkanlık haline geldi çoğu kişide günah diyor bırakamıyorum , töbe etsem diyorum geri dönecegimi tekrar biliyorum ne yapmam lazım?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Şanslısın ne guzel iste :D aman sanki herkes cok mu doğru yasiyo bosver

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 9

• benim arkadaşım senin batan cinsinden ama ne yaptıysak bıraktıramadık. biraz irade gösterirsen olur ama.

0|1
    0|0
  • kazanıyosan sıkıntı yok

0|1
    0|0
  • Başkan varsa bir kuponunun banada yaz oynayim bugün ben sana dua ederim günahların azalır :)

0|1
    0|0
  • adam bütün kızlara yorum yapmış destek olmuş beğenmiş a q erkekleri tinlamamis😂😂😂😂😂😂 yaw arkadaşlar bakın yanlış anlamayın ama avrupa dan dahil gizli kumar oynayan şikeli maçlara yüklü girenler dahil elinde kupon ile iddaa dan maç kazanması imkansiz yani genel olarak kazanması imkansiz neden mi bir kombin yapıyorsun 4 maç basıyorsun 3 maçlı olan maçlarda şike bulman imkansiz olsa da dışarı sızması yani bahse girmesi imkansiz

0|0
    0|0
    • 20gün

dostum erkekler mesaj atti ozelden hepsiyle Şu an beraber kupon yaptik oynadik 😂

• 20gün

sıkıntı degil kazaniriz 😉

• 20gün

hep hep kazanıyorum diye bir mantık yojtur ancak ticaretin Dr kazanırsın onu da 3 5 kuruş diye görme altına porche cekersin o 3.5 kuruslarla

• bence bırakırsın va mısın iddaasına

0|1
    0|0
  • devam aga banko kupon var mı :D

0|1
    0|0
  • Bırak kardesim iddaayı tövbe et ben ayda yılda bir zevkine oynuyorum

0|1
    0|0
  • kuponları paylas

0|0
    0|0