Kadın çalışmalı mı?

Kadınlar çalışmalı mı yoksa evde mi oturmalı?

0|0
13|10

Kızlar Ne Diyor 13

• Calismamali.. tabi ama gel gor ki sartlar bayanlari calismaya itiyor calisma sartlari bayanlari fazlasiyla yipratir ki bence calismak, disarida calismak icin yaratilmamisiz😕

0|1
    0|1
  • Çalışmak isteyen çalışssın ev hanımı olmak isteyen evinde otursun :)

0|1
    0|0
  • çalışmalı

1|1
    0|1
  • Çalışalıdır,
    hayatın ekonomik yükünü sadece erkeğe,
    manevi yükünü ise kadına yüklemek haksızlıktır

1|1
    1|0
  • evde oturmalı bence kocalarıyla ilgilenebilmesi için

0|1
    1|0
  • Kadın isterse çalışmalı istemezsede çalışmaz bu konuda izin alması gerekmiooo

1|0
    0|0
  • erkekler gibi kadınlarda onca yıl okuyor emek veriyor istiyorsa çalışır istemiyorsa çalışmaz bence eşi de bu karara saygı duymalı

0|1
    0|0
  • dine göre çalışmamalı ama bu zamanda çalışmalı diye düşünüyorum

0|0
    1|1
    • 20gün

Dini bu zamanda boşverin gitsin diyosun yani öylemi?

• 20gün

nasıl bir münakaşadir ya :)) büyük düşünen ama az bilen insan sen hem peygamberimizin kızı diyorsun hem hz hatice annemizi örnek gösteriyorsun nasıl bir çelişki attın tuttu ama yanlış tuttu :) müslüman olan bir insanın bunları böyle bilmesi üzücü :) eminim sen cemaat nedir bilmezsin zaten senin gibiler yüzünden artık bütün cemaatler fetöye benzetiliyor sizin gibi dar görüşlü insanlar dinle ilgili birşey gördünüz mu hemen sazan gibi atlıyorsunuz evet benim de bilgim azdır eminim sana da laf yetiştirmek değil amacım ama birşey söylemeden önce kendinizi bir tartıp biçin ondan sonra atlayıp konuşun ve başkasına laf atın , vesselâm

• 20gün

boşver kardeş. baksana kız adamın profilindeki resme laf edeceğine gelmiş sana laf söylemiş. demek ki bunların kızları da yollu.

• Kendi ne istiyorsa o

0|0
    0|0
  • Kesinlikle calismali

0|0
    0|0
  • çalışmalı ilk kariyer sonra çocuk :3

0|0
    0|0
  • Kesinlikle calismali! Ben onca sene bosu bosunami okula gittim?

0|0
    0|0
  • kadına tecavüz edilmemeli mesela. ?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Kadınları çalıştırmak ekonomik özgürlük yalanı altında köleleştirmektir kadınlar narindir çalışmamaları gerekir ayrıca bu eşitlik adı altında dünya düzenini değiştirmektir eski kadınlar kocalarından önce kalkarlardı şimdi adam kalkıyo gidiyo kadın osura osura yatıyo akşam eve gelnce yemek yok kadının cevabı napim yani bende çalışıyorum ! Yuh diyorum buna

1|2
    4|1
    • 20gün

Nasıl zihniyetse artık bu şaştım kaldım...

• 20gün

Bak şartlar bunu gerektirdiği için işte geçim skkıntısı falan filan dersen anlarım ama işi buna iten faktörlerin ne olduğunu öğrenirsen ne demek istediğimi zaten kendiliğinden anlayacaksın.. Sokaklar canlı örnek heryer kadın kaynıyo etkekten çok kadın var neredeyse çık bir dolaş doğal olarak işsizlik çoğalıyo ve bhnunla beraber suç oranları artıyo tecavüzler hırsızlıklar vs.. Kadının görevi başka erkeğin görevi başka sen kadına erkek misyonu yüklemeye çalışırsan işte günümüzde gördüğümüz gibi iş çığrından çıkar

• 20gün

Konuşmayı kesebilir miyiz?

• Kadın ihtiyacı varsa çalışır

-Meli -malı gibi zorunluluk kipine dahil edilemez
    Ama erkek -meli -malı. Yani çalışmalı.

Kadın, iş hayatında korunmuyor
    Bir erkek gibi 8-9 hatta 12 saat çalışan kadınlar var

Kadınlar yarım gün (4 saat) çalışmalı
    Yıpratmaya hakkımız yok onları

0|0
    0|0
  • Esim olcak kisi calismak isterse calisir yok calismicam diorsa oturur tercih onun ama calisip kendi ayaklari usutnde durmasi lazim

0|0
    0|2
  • Kadının işi bebek yapmak en az 3 sonuçta ne işi canııımmm burnunu sokağa bile çıkarması yasaklanmalı... Hem o zaman sapık olmayız sonucta hep onlar etek giyiyo diye tecavüz ediyoruz biz bize de yazık giyiyorlar eteği ama o gün o erkek nasıl yorgun hiç o kadına tecavüz edecek hali yok ama napsın eteği giymiş mecbur tecavüz ediyor iste böyle böyle şeyler...

0|0
    0|0
  • erkeğin maaşı 5 bin tl nin üstündeyse hayır çalışmamalı ama öbür şartta çalışmalı =P

0|0
    0|0
  • Bence kendi bilir, ister çalışır ister çalışmaz.

0|0
    0|0
  • Asalak gibi evde oturacaklarına çalışsınlar iyidir.

0|0
    0|0
  • Çalışmamalı bence

0|0
    1|0
  • Kendisine bagli o kadar okumus etmis ben calisma desem hem nankorluk hemde vicdansizlik yapmis olurum ha okumamissa kendime sekreter yapardim

1|0
    0|0
  • İster çalışır ister çalışmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...