NEDEN BÖYLEYİZ?

sizce insanlar neden kafalarını boş sorulara yönelterek, örneğin;kizlardan beklediginiz ozellikler , bir erkekte neler olmali, baris manco kominist mi milliyetci mi ve daha binlercesi gercek şuki vefat etmis bir insanin milliyetci olup olmadigi veya bir kizin boyle bir soru sorarak erkeklerden yanit beklemesi sizin hayatinizda bir degisiklik yaratmayacak o kiz aldigi yorumlara ragmen kendi kişiliğini değiştirmeyecek veya barış manconun milliyetci olduğunu öğrendiğinde hayatında hicbir degisiklik olmayacak. neden gunumuzun aktif sorunlarina çare bulmaya çalışmıyoruz da böyle basit ve sorarken insandaki akli sorgulatan sorular soruyorsunuz? tabi bu iki soru tipi ornek daha da ilgincleri var eminim sizlerde gordunuz. hic "bu ne bicim soru? ne alaka" demediginiz oldumu. aslinda beyin her sorunun bir cevabini bulabilecek kapasitede ama ne yazikki baska insanlarin cevaplari bizim ilgimizi daha cok cekiyor veya zaman gecirmeye çalışıyoruz. bu tip sorularla kafa dağıtmaya çalışıyoruz.

0|0
0|11

Erkekler Ne Diyor 11

• Sitenin % 90 ı isminr bakıp üye olduğu için böyle.. son zamanlarda bakıp kapatıyorum yalnızca belki görmeye değecek bir şey bulurum diye. Malesef yok belki % 1 😕

1|0
    0|0
  • insanlar böyle düşüncelerle kendilerine avuduyorlar halbuki şuanki durumumuz içler acısı kim kimle beraber kim kiminle ayrı onun tartışması yapılıyor memleketimiz hergün şehit veriyor ve bunun normal bir bir habermiş gibi davranılması çok kötü halbuki önceden bir tane bile olsa kahrolurfuk bu çok kötü çok

1|0
    0|0
  • herkes herşeyi biliyor bilmedikleri bişey yok herşeye bir yorum getiren halk olduğumuz için bu boyle.

1|0
    0|0
  • soru sormak icin soru sormak kaynakli

1|0
    0|0
  • İnsanlar asalak olmaya başladığı için bos sorular yonetilyorlar (belki bende dedigimdendir)

1|0
    0|0
  • din mi bilim mi tercihinde neyi seçtik milletçe?

0|0
    0|0
  • Herkezin kafası karışık paşam

1|0
    0|0
  • Yasadigimiz donemden dolayi aldatilmak olayi cokca oldugu icin insanlar baskalarinin fikrini merak ediyor

0|0
    0|0
    • 13gün

aldatan insanda karakter zayif ise magdur tarafin ayakta kalmasindan yanayım ben. bende yaşadım ama sorunun ben de oldugunu kafam denk edene kadar yanlizdim ne bir arkadas nede soru sorabilecegim bir aile. kendi kendime sorunlarimi cozdum ayakta kaldim. ve inan ki herkesin bir eşi var bu hayatta belki o degildi ama beni daima kabullenebilecek bir insan mutlaka var. bu yuzden de aldatilmak cok goreceli olabiliyor. insanlarin "bir kizdan beklentiniz nedir baylar" demesi sadece o kizin ozguven eksikligi oldugunu gosterir. cunku erkeklerin cevaplari her zaman uçuk olacaktir bu kizlardada boyle. ve kimse kendini bir yorum uzerine degistirmez insanlar kendi dusunuceleri ve kendi beklentileri dogrusunda degisir.

• 13gün

aciyi illa bu sekilde cekmeyebilir baska seyler yasayarak acisini cikarmista olabilir

• 13gün

Ben inanmiyorum bu dunyanin adaletli olduguna

• Dusunsene bu siteyi ilk aciyorsun ve en favori soru su : kari ozledim kaymak lazim degil mi?
    Daha ilk sayfadan anliyorsun ki bombos bir yer burasi.

0|0
    0|0
    • 13gün

evet ve kendi mantigina ve dusunce yapina gore insan bulmak oldukca zor. insanlar sorunlarina care bulabilmek icin bu siteyi olusturmusken bazilari bunu ihmal ediyor ne yazikki

• 13gün

Cikar oldugunu saniyorlar, halbuki bir insanin duygulari ile oynamak insanin kendine yapacagi en kotu seylerden biridir. Yine de devam etsinler, elbette yaradan cezasini veriri.

• 13gün

kesinlikle

• bunlar hep eig ve Xper..

0|0
    0|0
  • Bence Başlıktaki "Neden böyleyiz" başlığını kaldır "Neden böyleyim" başlığı ekle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...