EVLİLİK'TEN BEKLENTİLERİNİZ NELER ARKADAŞLAR :) ?

Valla arkadaşlar İnanın Huzur Bekliyorum ya Belki Evlenemem bile bilmiyorum Peki ya Siz neler Bekliyorsunuz Manen Çok Sarsıldım da Ben :( :( :( :/ Arkadaşlar Evlilik Emek İster Evlilik Evlendik bitti Değil Bakın Arkadaşlar Eşinize Sevgi Göstereceksiniz Hanımlar Kocalarınıza Güler Yüzlü Olucaksınız Çocuklarınızı Seviceksiniz Dini Şeyleri öğreteceksiniz Ailenize Zaman Ayırıcaksınız Hanımlar Kocalarınıza Karsı SOmurtmayacaksınız Eğer Erkek Anlayıslı İse Size Çok İyi Yol Arkadaşı Olacaktır Kısacası Odun İse Allah Yardımcınız Olsun :( :/ AMA rabbim Gönlünüze göre versin Hayırlı Geceler :) :) :) :)

Güncellemeler:
17gün EEE Arkadaşlar Neler :)
16gün ARKADAŞLAR GÜNCELL BUYURUN SABAHCILAR SİZ NELER DÜŞÜNÜYORSUNUZ? NELER BEKLİYORSUNUZ :)

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Huzur, mutluluk, anlayış ve sadakat bekliyorum. Eşler görevlerini bilip yerine getirirse mutsuz evlilik olmaz diye düşünüyorumr

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• evlenmemek

0|3
    0|0
  • huzurlu bir yuva

0|2
    0|0
  • saygı sevgi merhamet güven ve fazlasıyla aşk

0|2
    0|0
  • Beraber oturup onlıne oyun oynamak pvp atarken sabote etmek. Beraber mısır patlatıp anıme izlemek. Temızlık yemek yaparken muzıgı acıp bas bas sarkı soylemek. Sabahları ya da gece uyandıgımda sıkıldım deyıp durtukleyerek onuda uyandırmak. Tatıllerde beraber kıtap okumak. Yuruyus ıcın surukleyıp evden cıkarmak.
    Çok sey mı beklıyorum acaba

0|1
    0|0
    • 16gün

az Bile :) :) :) @Zeynep899 az bile :)

• 16gün

Detone sesimle seranat yapmak. Hasta olunca çirkin halımlede ılgı ve sevgı beklemek. Çok ya :) Yok oyle adam

• 16gün

vARDA bİRBİRLENİ DEĞİL YANLIS KİŞİLERİ BULUYORLAR MAALESEF ADIN ÇOK GÜZEL :)

• evlenebilmek

0|1
    0|0
  • Evlilikten beklentilerim evlenmemek mesela

1|1
    0|0
    • 17gün

Neden Peki O Sorumluluğu alamam diye mi çekiniyorsun :/ :(

• 17gün

Kadının işi cok zor gercekten cocukla anne arasinda bir bag oluyo babada da olur ama o her turlu kendini gelistirebilir su yasadigimiz toplumda karsima cikacak kisi tamemen sorumluluklari esit bir sekilde benimle paylasabilecek kadar erdemli biri olmali ki yipranmayayim ve cocugumuzun psikolojik sağlığı yerinde olsun ataerkil bir dusunce yapısında kesinlikle olmamali su an oldugu gibi onemli sorumluluklari (cocugun yetiskinlikte yasayabilecegi sorunlara kadar) anne ustlenmemeli zeki ve fedakar olmalı ve evde kalisimin senaryosu haha 😂

• 17gün

Yok ya öyle deme :) Herseyin hayırlısı :)

• tecavüz edilmemek

0|0
    3|1
    • 16gün

hemende eksilemişler kör gözler. bundan sonra tecavüze uğradığnz için evlenceksnz allahın cahilleri.

• Kalin penisli biri olsun yeter

0|1
    2|2
  • Zengin ve yatakta iyi olsun yeter

0|0
    2|1
  • Ama işte o evlilik öyle olmuyor.

0|1
    0|0
    • 17gün

Olur hersey Sizlerin Ellerinizde Doğru kişi ;) tek gereken bu guven bana :)

• 17gün

Evliliği bana anlatma istersen.

• 17gün

tamam sen haklısın tamam uzatmayalım lütfen :/ sen haklısın :)

• Çok mutlu olmakk

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Erdem ve güzel ahlakı kendine yol edinmiş yabancı uyruklu bir hanımefendi ile evlenmeyi düşünüyorum.
    Türk kızlarını istemiyorum; hele de burada okuduğum canlıları gördükçe Rabb'im Türk kızlarından korusun. Hepsi ecnebilerin ahlaksızlıklarını şiar edinmiş ve hepten bozuk mahluk olmuşlar.
    İğrenççç!

0|0
    2|1
    • 17gün

şşşşttt Yavaş gel kardesim Hepsi aynı değil yanlış düşünüyorsun !!!

• 17gün

Hepimizi namusuz beledin yuh

• 17gün

@Arzu___ Ya arzu Trolmüdür nedir anlamadım ki :D :D :D

• yok kanka

0|1
    0|0
  • devam etmesi

0|1
    0|0
  • Çocuk diyemiyorum çünkü evli olmadığım halde var

0|0
    1|1
  • Beklemiyorum ama guzel yazi.

0|1
    0|0
  • Hiç iyi şeyler beklemeyin olmuyo çünki

0|0
    0|0
    • 17gün

İnsanların elinde olan bir durum kardesim olurr :)

• 17gün

Aynen

• 17gün

valla arkadaşlarımada anlatıyorum yani ln nasıl insanlarsınız diyorumyani :/ ben sizin dediğiniz gibi olamam diyorum :/

• İyi yemek yapsın iyi sevissin yeter çok birşey beklemem ha zahmet olmazsa beni sevsin birde

0|1
    0|0
    • 17gün

S*** objesi olarak görme kardesim kadınları ;) Bu 2 madden doğru :)

• 17gün

umarım kazanırsın ne diyeyim :)

• 17gün

Yok Be kardesim :)

Yükleniyor...