Seçimlerde neye göre oy atarsınız? Siyasette nasıl bir bakış açısına sahipsin? Ben inada bir partiye oy atarım mesela?

Ben Atatürk sevdalısı, hayranı biriyim. Ben elit,çağdaş zeki milliyetçi biriyim. Ama bugün ki konjektürde Türkçülere yakın bir çizgideyim. Ben siyaset hastası siyaset hayranı biriyim. hdp pkk kanalları hariç başta Ak partinin kanalları olmak üzere tüm partilerin kanallarına bakarım. Ben öyle aaa chp Atatürkün partisiymiş deyipte chpye oy atmam. Kıssadan hisse yapacam. Bence bugünün chpsinin Atatürkle alakası yoyk. Üstüne üstelik sözde dersimlilerin reelde Tuncelili alevileryn işgalyı altında. Ben bugünün chpsi olan sosyalist, kürtçü, alevici, kızılçekiçe hayranlık duyan, seyit rıza denilen pıyç için konferans yerleri ayarlayan chpden dolayı akp şeriatıda getirse (getirmezde ) inada oyumu akpye atarım attımda. Zaten akp ve Erdoğanı severimde. Tüm oylarımı hep akpye atmıştım. 7 hazirandaki seçimlerde dedimki zaten akp iktidar olur tek başına bari oyumu mhpye atımda mhpnin oyu yükselsin belki 1 milletvekili fazla çıkartır düşüncesiyle mhpye attım. Ama son saniseye kadar akp MHP arasında kararsızdım. Geri 1 kasımda akpye attım ama. 7 Haziranda akp iktidar olamadı diye facede sevinen bir adet abdli bir pıyc vardı. Ve bu bana çok koymuystu. 1 kasımda sabah 08.03 te oyumu Akpye attım. Bütün oylarım Akpnin. Birde ben her zaman abdye karşı Rusları tutarım.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence sen iyice oku tarihini ondan sonra burda ahkam kes son yıllarda olanlara ve ondan önceki dönemlere bak Atatürk milletinin bu halini gördükçe mezarında dikiliyordur üzüntüden keşke yaşasaydıda bizi en iyi refah seviyesine yükseltebilseydi çünkü adalet ve refahtan çok şey kaybettik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• abd ve rusya savaşsa tayyip abdyi tutar

0|1
    0|1
Yükleniyor...