O Kadar Zavallıyım Ki?

kısaca özet geçicek olursam aptalllık derecesinde safım biri bana bir kötülük yapsa ben ayagına giderim kimseye küsemem neyse sorum şu iki defa üniversite sınavına girdim iyi yerler tutturamadım ailemin durumupek yok onlara fazlalık gibi geliyorum beni istemiyorlar bende zengin olmak istiyorum dua ediyorum ama bir yandan bakıyorum türkiyede iç savaş çıksa nasıl zengin olcam yaa o kadar mutsuzum ki şu an yemin ederim trol bir soru değil zengin olmak rahat yaşamak istiyorum savaşmaktan bıktım yemin ederim... durumumu anladınız siz ne diyonuz

Güncellemeler:
16gün lütfen dalga geçmeyin mantıklı cevaplar yazın

0|0
0|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Yeminle şurda senin kadar içten bir çaresizlik yaşayan görmedim elimle olsa gel cebimde yaşa ben sana bakarım dicem vallahi billahi destekçininim devam et çabalaa

0|0
    0|0
    • 16gün

yemin ederim çok çaresizim ailemin yanında sıgıntı gibiyim zengin olmak istiyorum çok zorluk çektim rahat yaşamak istiyorum

• 16gün

iç savaş çıksa nasıl zengin olucaksın durumu nasıl düzelttin?

• 16gün

İç savaş çıksa paralı asker olurum o kolay :) emlak ya emlak işi çok güzel bişi

• İç savaş çıkarsa silah satarsın kanki:/ Hey Allam:/

0|0
    0|0
  • bu zayıflık değil iyi kalplilik kin besliyememek insanın hala insan kalabildigine delalet eder mutlu olmalısın bu yüzden çalışmayı denesen biraz da olsa sosyalleşir bu düşüncelerden uzaklaşırsin hemde cebine ve ailene katkida bulunursun

0|0
    0|0
    • 15gün

Bu huyundan nefret ediyorum iyi niyetliyim ama paramparça oldum artık zengin olmak istiyorugesmrk istiyorum daha hayatımda hiç tatile gitmedim zengin olmak istiyorum ama türkiyede allah korusun iç savaş çıksa zengin olmamın anlamı kalmaz ve suriye mısır ne kadar da kötü durumdalar

• 15gün

zenginligi maddi olarak düşünme gönül zenginliğine sahipsin sende öyle düşün

• o zman zengin koca bulacaksın

0|0
    0|0
  • Gel bizim mekanda çalış

0|0
    0|0
  • Bipolsr baslangici :D

0|0
    0|0
    • 16gün

o ne ben anksiyete ve hipersoma narkelopsi hastasıyım

• 16gün

Pskolojik bir rahstsizlik. Gecmis olsun. Kotu dusunursen kotu olursun. uzgun olursun. Kafani pek yorma kdndini mutlu et

• Sen bu akılla zor zengin olursun

0|0
    0|0
  • iyi bir meslek secersen zengin olursun.

0|0
    0|0
  • Zengin olduğun zaman herşeyi halletmiş mi oluyorsun

0|0
    0|0
    • 16gün

evet çok yoruldum çokkkkk rahat yaşamak istiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...