Ben Atatürk sevdalısıyım. Ama ben chp yerine Ak partiyi tutuyom. Ve de Erdoğanı seviyorum. Ben nasıl biriyim size göre?

Ben bu sorumla sanalda ajdar gibi görünsemde reel ve normalde asıl haklı olan kişi benim. Kendimi bildim bileli chpden hayz alymaym. Ben 13 14 yaşındayken chpyi tutardım Atatürkün partisi sanıyordum. Meğersem chp sosyalist, alevici, kürytçü, kızıl çekiçe hayranlıyk duyan bir partıymiyş. Zaten chpyide kimlerin tuttugyu ortada anlayana. Ben Türk milliyetçisiyim. Bugünün konjektüründe Türkçülere sempati duysamda benim hayata bakış açım 1937 1938 li yılların Chpsi olan Tunceliyi fetheden Atatürkün chpsi aslında. Ama bugün böyle bir parti olmadığı için vede bugünün chpsini zerre sevymedğym için kendime güvenli liman olarak Akpyi ve Erdoğanı görüyorum. Erdoğan benim kanımdan, canımdan, soydaşım benim. Bu akp ve Erdoğanın merkezi belli. Ülkeyi Osmanlı mirası üzerinden sevip ilerletmek istiyorlar. Ama chp sosyal eevdeyki orysp lar gibi. Her kesimden var. Mezhepçi, kürytçü, alevici, sosyalist vb. Deniz gezmişle Koskaca Türk Paşası Atatürkü özdeştiriyorlar yaa. Seçim olsaa aşırı bir Atatürk hayranı olarak Akp ve Erdoğanı desteklerim. Sizce nasıl bir şeyim ben. D. D.

• İLK DEFA SENİN GİBİ BİRİNİ GÖRÜYORUM
    26% (5)9% (1)20% (6)Oy Ver
  • 4 4 LÜK FİKİRLERİN ÇOK HOŞ
    11% (2)45% (5)23% (7)Oy Ver
  • İLGİNÇ BİRİSİSİN FİKİRLERİN GÜZEL AMA
    5% (1)18% (2)10% (3)Oy Ver
  • DÜŞÜNCELERİNİ ELEŞTİRİYORUM
    32% (6)18% (2)27% (8)Oy Ver
  • SEN DÜNYANIN 8. HARİKASISIN
    26% (5)10% (1)20% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
16gün Ben doğu perinçek vede partisi vatan partisini her zaman chpye tercih ederim. Seçimde sadece chpyle doğu perinçek olsa perinçeke oy atardım. bu perinçek bile chpden iyi bence. Bugünün akpsi bu chpden 1000000 kat daha iyidır ne olurysa olsun bence.
15gün Atatürkün chpsi 1923 1938 yani tam kafama göre Türkçü elit chpydi. Cumhuriyetin ilk adalet bakanı Chpli bozkurt ne güzel sözler söylemiş Türklükle ilgili. Benim chpm Sabiha gökçenle Tunceliyi feth eden Türkçü chpdir. Şimdiki chp kürtçülerin alevicilerin, sosyalistlerin işgalyı altında. O yüzden sonuna kadar Erdoğannnnnnnnnnnnnn

0|0
10|5

Kızlar Ne Diyor 10

• Büyük karmaşa içindesin ama bu doğal çünkü böyle olmamızı istiyorlar.
    Chp akp karşısında duramadığı için gittikçe düşüyor gözden
    Ama akp de hayır
    Akp Atatürk'ü silmeye çalışıyor. Gerektiğinde dini gerektiğinde ırkı gerektiğinde Osmanlıyı, Atatürk'ü kullanarak ülkeyi bölüyor.
    Hangi parti olursa olsun. Hepsinin iyi yaptıkları şeyler var kötü yaptıkları da
    Ama maalesef akp eskilerde ilerlemeye devam ediyor. Bölmeye devam ediyor.
    Sana şunu tut bunu tut demiyorum ama biraz daha tutarlı ol.
    Banu Avar ın videolarını izlemeni öneririm. O zaman anlaşacağız. Kal sağlıcakla

0|0
    0|0
  • Şeriatçı bir Chpli... Hımm 🤔
    Chpden de mi umudu kesiyoruz acaba...

0|0
    0|1
  • Atatürk ü silmek isteyen partiyi sevip Atatürk ü sevmek ağır psikolojik sorun

2|0
    3|1
    • 16gün

Ne alaka be? Atatürku Türkiye cumhuriyetini kurdugu icin saygi duyuyoruz. Akp de en iyi olarak ülkemizi yönettigi icin.

• 15gün

@ititsme Genetikçi18 haklı Erdoğan Atatürk'ü silip yeni Atatürk olmak isteyen biridir. Aynı İnönü gibi. Erdoğan sadece kendisini düşünüyor. Böyle bir adamı nasıl seviyorsunuz bilmiyorum.

• 14gün

@Opss47 O beni ilginlendirmez kardesim istedigi kisinin yerine gecmeye calissin banane? Ben ülkeme yaptigina bakarim. Allah onu basimizdan eksik etmesin varsin siz sevmeyin.

• pkk'lı ol tam olsun?

0|0
    1|1
  • Çıkaramadım:))

0|0
    0|0
  • Aşure 😂

0|0
    0|0
  • Ne diyon ya 😂

0|0
    1|0
  • Çok hoş ahahaha allahım ya gerçek misiniz siz

0|0
    1|0
  • Yanliz degilsin bende öyleyim.

0|1
    2|0
  • Neydi bu kavram karmaşası mı o şeysi heh

0|0
    2|1
    • 16gün

Eksinin amacı ne acaba ne olduğunu söyledik kötü bir şey dedik sanki? Akepeliden ne beklersinki Ç o ma re çomar

Erkekler Ne Diyor 5

• kardeş atatürk chp yi bu halde görse kemalin suratına sıcardi

2|2
    0|0
  • Öncelikle siyasi partiler tutulmaz. Düşüncelere göre destek verilir ve tercihler zamanla değişebilir.
    Bir diğer husus da anketine bakarsak kendini çok önemsediğini görebiliyoruz. Ancak önemli biri değilsin. Fikirlerin de çekici gelmedi. Her sıradan insan gibi Atatürkçü olduğunu savunup, yüzeysel sebeplerle akpli olduğunu iddia eden geçici bir güruhun temsilcilerindensin.
    Tercihini her ne kadar beğenmesem de Atatürk'ün mirası olan özgürlük anlayışı için kendimde senin özgürlüğüne müdahale etme hakkı bulmuyor ve eleştirmekle yetiniyorum.
    Chpli olup olmaman pek önemli değil. Akpli olman chpye karşı seni savunma yapmak zorunda bırakmamalı. Bunlar ideolojik ve zihniyeti barındıran tercihlerdir.
    Sebebi ne olursa olsun bu siyasi partiyi destekleyenler bana göre din tüccarıdır, sapıktır ve geri zekalıdır. Atatürkçü olman hiç önemli değil. O zaten hepimizin önderi. Chp'nin tekelinde kalabilecek kadar basit bir lider değil, bu ülkenin çağdaş uygarlıklar döneminde yetiştirmiş olduğu tek DÜNYA LİDERİ'dir. Yerini doldurabilecek ve bu ünvanı alabilecek başka bir lider getirmemişizdir.

1|0
    0|0
  • söylediklerinin hepsine katılıyorum

0|1
    1|0
  • bir insanı sevmen gayet normal
    bir siyasi partiye kendini yakın hisetmen politikasını benimsemende normal

0|0
    0|0
  • Dusuncelerini elsetiriyorum u katiliyorum diye okudum pardon

0|0
    0|0