Ben Atatürk sevdalısıyım. Ama ben chp yerine Ak partiyi tutuyom. Ve de Erdoğanı seviyorum. Ben nasıl biriyim size göre?

Ben bu sorumla sanalda ajdar gibi görünsemde reel ve normalde asıl haklı olan kişi benim. Kendimi bildim bileli chpden hayz alymaym. Ben 13 14 yaşındayken chpyi tutardım Atatürkün partisi sanıyordum. Meğersem chp sosyalist, alevici, kürytçü, kızıl çekiçe hayranlıyk duyan bir partıymiyş. Zaten chpyide kimlerin tuttugyu ortada anlayana. Ben Türk milliyetçisiyim. Bugünün konjektüründe Türkçülere sempati duysamda benim hayata bakış açım 1937 1938 li yılların Chpsi olan Tunceliyi fetheden Atatürkün chpsi aslında. Ama bugün böyle bir parti olmadığı için vede bugünün chpsini zerre sevymedğym için kendime güvenli liman olarak Akpyi ve Erdoğanı görüyorum. Erdoğan benim kanımdan, canımdan, soydaşım benim. Bu akp ve Erdoğanın merkezi belli. Ülkeyi Osmanlı mirası üzerinden sevip ilerletmek istiyorlar. Ama chp sosyal eevdeyki orysp lar gibi. Her kesimden var. Mezhepçi, kürytçü, alevici, sosyalist vb. Deniz gezmişle Koskaca Türk Paşası Atatürkü özdeştiriyorlar yaa. Seçim olsaa aşırı bir Atatürk hayranı olarak Akp ve Erdoğanı desteklerim. Sizce nasıl bir şeyim ben. D. D.

• İLK DEFA SENİN GİBİ BİRİNİ GÖRÜYORUM
    26%(5)20%(6)Oy Ver9%(1)
  • 4 4 LÜK FİKİRLERİN ÇOK HOŞ
    11%(2)23%(7)Oy Ver45%(5)
  • İLGİNÇ BİRİSİSİN FİKİRLERİN GÜZEL AMA
    5%(1)10%(3)Oy Ver18%(2)
  • DÜŞÜNCELERİNİ ELEŞTİRİYORUM
    32%(6)27%(8)Oy Ver18%(2)
  • SEN DÜNYANIN 8. HARİKASISIN
    26%(5)20%(6)Oy Ver10%(1)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ben doğu perinçek vede partisi vatan partisini her zaman chpye tercih ederim. Seçimde sadece chpyle doğu perinçek olsa perinçeke oy atardım. bu perinçek bile chpden iyi bence. Bugünün akpsi bu chpden 1000000 kat daha iyidır ne olurysa olsun bence.
Atatürkün chpsi 1923 1938 yani tam kafama göre Türkçü elit chpydi. Cumhuriyetin ilk adalet bakanı Chpli bozkurt ne güzel sözler söylemiş Türklükle ilgili. Benim chpm Sabiha gökçenle Tunceliyi feth eden Türkçü chpdir. Şimdiki chp kürtçülerin alevicilerin, sosyalistlerin işgalyı altında. O yüzden sonuna kadar Erdoğannnnnnnnnnnnnn

0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...