Tecavüzcülere af geliyor diyenler, neden dürüst degilsiniz?

Güncellemeler:
17gün videoyu izlemeden kanunun amacini sorgulamadan önyargili yorum yapiyorsunuz, önyargiyla yasiyorsunuz.. Kör diyorsunuz siz gözlerinizi eger siyasi görüsünüze uymazsa hic acmiyorsunuz... Medeni avrupada cocuklar 12 yasinda seks yapiyor, ellerine ailesi kondom veriyor, amam cocuklari evlendiriyorlar diyenler, Türkiyede en azindan evlendiriyorlar..
17gün HA UNUTMADAN NEKADAR COCUK TECAVÜZCÜSÜNÜ SAVUNAN VARSA ANASINI TÜRKIYE, savunmayanlara savunuyor diye iftira ataninda...

0|1
3|8

Kızlar Ne Diyor 3

• yahu
    cocuk evlilikleri mesrulastiriliyor
    ki tecavüzün bir diger seklidir bu da.
    hala sacma sapan celiskilerle bir savunma arayisi icerisindesiniz
    insanin gözleri kör, kulaklari da sagir olmayiversin
    kalpleri kararmayiversin... böyle oluyor.

2|2
    0|2
    • 17gün

Ne alaka, videoyu izlemeden kanunun amacini sorgulamadan önyargili yorum yapiyorsunuz, önyargiyla yasiyorsunuz.. Kör diyorsunuz siz gözlerinizi eger siyasi görüsünüze uymazsa hic acmiyorsunuz... Medeni avrupada cocuklar 12 yasinda seks yapiyor, ellerine ailesi kondom veriyor, Türkiyede en azindan evlendiriyorlar..

• 17gün

videolari izledim
      aciklamalari da dinledim, yaziklanarak...
      hala piskince, arlanmadan utanmadan avrupayi sagi solu örnek verip
      en azindan evlendiriliyor gibi mide bulandirici bir yorum yapiyorsunuz
      sizin zihniyetiniz yerin dibine batsin rezil mahluklar...

• Çocuk evliliklerini normal bir şeymiş gibi göstermek de doğru değil ki? Neresinden tutsak elimizde kalıyor, öyle bir durum.

1|2
    0|2
    • 17gün

Medeni Avrupada cocujklar 12 yasinda sekse basliyor, Türkiyede böyle bir durummu var!! Kaldiki soru ve konu bu degil!!

• 17gün

Onlar nasıl ayırt ediliyor onu da açıklar mısın? Videoyu izledim zaten. Devlet o çocuğun aile baskısıyla mı, tecavüz eden kişinin tehditleriyle mi evlenmek zorunda kaldığını nerden bilecek.. onlar bu şekilde mağdur...

• 17gün

Bir mahkemeyi DEVLET yapmiyor, aydin, bilincli kafaniz bunu ayirt edemiyor, mahkeme hakim, savci, avukatlar yapiyor.. Iki gencin sevgilimi yoksa erkek tarafindan tecavüze ugramis bir kizmi oldugunu ayirt edecek kadar akil ve mantik vardir herhalde..

• Saldırmadan önce söyleyeyim videoyu izledim. Küçük, neyin doğru neyin yanlış olduğunu ayırt edemediğin, oyuncaklarınla oynaman veya okula gidip ders çalışman gereken yaşta evlendirilmek, evlenmek asla mantıklı olamaz "e ama iki tarafta mutlu" diyerek durumun iğrençliğini kapatamazsın cehaletten başka bir şey değil. Sizin çocuklarınız varsa veya olduğun da görürüz.

0|0
    0|1
    • 17gün

Bak kizim, saldirma diyorsun, cahil diyerek kendin saldiriyorsun, onun icin, önce bu CAHILLIGI BIRAKIN!. O cahil olmayan kafan konuyu yine anlamamis, burda 18 yasina altinda sevgilisi ile cinsel iliski yasamis erkegin, kizin gönlü dahil olmus olsa tecavüzcü sayilip ceza görüp hapse atilmasi! Sizin gibilerin entel, modern, cahil olmayan kafasi bunu algilayamiyor... SIler bu isi 13-14 yasinda yapmaya basliyorsunuz ama ortaya cikmadigi icin yaptirdiginiz yakalanmiyor, ondan sonra burda bakireligim bozulmusmudur, hamileyim diye soru soran entellersiniz.

senin gibi konuyu laf olsun diye CEHALET olaarak görenler 13-14 yasinda sevismeye basliyor, eger bu sevistiginiz oglanlarin hepsi yaklanip hapse atilsa hapislerde yer kalmaz.

• 17gün

Sen beni tanımadan nasıl bana böyle ithamlarda bulunabiliyorsun, etiketleyebiliyorsun? sen kimsin ki, nesin? şu hayatta faydalı olduğun herhangi bir şey mi var? işin gücün bilip bilmeden insanların hayatına dil uzatmak seviyesiz, boş insan.

• 16gün

Ne oldu, alindinmi? sen tanimadigin insana hakaretle, asagilamakla cevap verirken sorun yok ama karsindaki senin silahinla sana yönelirse, sorun var, iste senin gibi cahillerin yaptigi tek sey bu.. COk yükseklerde geziyorsunuz, düsüncede cok aciyor diye sikayet ediyorsunuz.

Erkekler Ne Diyor 8

• Doğruyu savunan arkadaşım, neden gizlisin? Kimden neyden çekiniyorsun.

5|2
    0|0
    • 17gün

Birak bu kahramanlik edalarini, sen gizli degilmisin? adin, telefon numaran, adresin varmi? göremedim burda? Gizli degilsen, ver burdan, tanismak , tanimak istiyorsan yakindaysan ugrayayim yanina!!

• Videoyu açmadım ama kesin Atv çeşidi çöptür.
    Bu kadar heves ettiğine göre bu yasaya darısı çocuğunun başına ne diyeyim. Pis adam

2|1
    0|2
    • 17gün

Videoyu tabi acmazsin, cünkü kör ve önyargilya yasiyorsunuz, gerceklerle, dogruyla yüzlesmek isinize gelmiyor.

• 17gün

Sen neden gizlisin canım benim? Sapık olduğunu mimlemeyelim diye mi? Penisinin kopması dileği ile. Pis herif ya tecavüzü savunuyor utanmadan

• 17gün

MK YAVSAGI SEN GIZLI DEGILMISIN; adin, adresin, tlefon nurmaran var mı burda, nerde göremiyorum, geri zekanin dogurdugu, koy bak ben seni nasil buluyorum.. HADI erkek, GIZLI degilsen koy adresini telefon numarani!

• Sakın yanlış anlamayın aşağılamak ve ezmek istemiyorum, ufak yaşlarda çocuklarının inançlarını yerine getirebileceğine dair düşüncelerin yapabileceği durumlardır, ufak yaşlardaki insan çocuğunun iradesine bakılarak toplumları şekillendiren düşüncelerin ürünüdür.

0|0
    0|0
    • 17gün

Konu mevzu bunlar degil, videyou izlediysen 15 yasinda kiz seviyor, sevgilisiyle kaciyor, cinsel iliskiye giriyor, TC kanuna göre erkek suclu tecavüzden hapse atiliyor, kiz ortada sevdigi halde magdur, onu seven evlenemk isteyen erkek hapiste...

• 17gün

Ya kardesim edebiyat yapma, 18 yas alti cocuklar bircok medeni dediginiz avrupa ülkesinde suc islerse cocuktur diye ceza gerektirmiyor. Burdakimse tecavüzü cocuklarin cinel birlikteligini savunmuyor, bana kalirsa 18 yasin altinda kimse cinsel iliski yasamasin, burda sevgili olmus cinsel iliski yasamis, 15- 16 yasdinda kizin sevgilisi suc isledi diye hapse atiliyor.

• 17gün

Kanunun gerekcesi bu
      “zorla tecavüz, şudur budur doğru şeyler değil. Buradaki hadise evlenme yaşı tutmadığı halde bir evlenme yapılmış bir akit edilmiş düğün dernek kurulmuş, düğüne siyasiler protokol katılmış neticede bu hadiseden bir çocuk meydana gelmiş. Doktorun ihbarı üzerine savcılık devreye girmiş on küsür yıl ceza almış ve kız çocuğu bebeğiyle ortada kalmış. bunun üzerine bu travmatik duruma karşı bir önlem almamız gerekiyor” dedi.

• Dolar yakinda 5 lira olur herkes kafasina fore tecavuz eder ama o da istedi der veya evlenip bosar ama bu ulkede cocuguna terlik firlatan anne ceza alir welkamtu turkiye ben artik izahini yapamiyorum napiyim aksksnhr

0|0
    0|1
  • yaygara yapmaya yer arıyolarda ondan

0|1
    3|1
  • Onların dürüst olmak gibi bir derdi yok.
    Dahası ben bir beyin taşıdıklarindan şüphe ediyorum. Biraz önce hiçbir hakaret vb bulunmadan yorum yazdim. Ergenus kendince laf sokup engellemiş...

0|0
    0|1
  • +18 kasetle koltuğa oturanlar ahlaktan bahsetmesin.
    http://i.hizliresim.com/Qv1lYy.jpg

0|2
    1|0
    • 17gün

Evlenmekle güzellik yarışmasına katılmak aynı şey mi?

• 17gün

@CansuKn az da olsa ortak noktamız var.
      Ayrı düştüğümüz konu çocuk evliliği ve sanat diye soyulan çocuklar.
      Her ikiside aynı. İstismar.

• 17gün

@CansuKn ö Kanunun gerekcesi bu
      “zorla tecavüz, şudur budur doğru şeyler değil. Buradaki hadise evlenme yaşı tutmadığı halde bir evlenme yapılmış bir akit edilmiş düğün dernek kurulmuş, düğüne siyasiler protokol katılmış neticede bu hadiseden bir çocuk meydana gelmiş. Doktorun ihbarı üzerine savcılık devreye girmiş on küsür yıl ceza almış ve kız çocuğu bebeğiyle ortada kalmış. bunun üzerine bu travmatik duruma karşı bir önlem almamız gerekiyor” dedi.

• durust olunmayan taraf neresi

1|0
    0|0
    • 17gün

Olayin carpitilmasi, önyargi olusturarak amacinin disinda gösterilmesi.

• 16gün

1926 daki kanun elbet degismeliydi.. bir defalik diye gelen bircok kanun surekli hale geldi.. ornek ötv vergisi gibi.. erken yasta evlilik dogru bir sey degildir ve bu sebeple bir cok kiz dogum yaparken ölmustur.. erken yasta evliliklerin olmamasi icin kanunla ceza caydiriciligi olmalidir

• 16gün

sürekli ayni seyi tekrarliyorsun, tecavüzcülere zaten af yok, ceza zaten degismiyor, tartistigimiz kanunu, ne icin uygulanacagini daha tanimiyorsunuz! Adalet bakanlığına 4 bine yakın dilekçe verilmiştir. Bu dilekçeleri yazanlar 18 yaş altında bir kızla evlendiği için cezaevlerine giren mahkumlar ve mahkum eşleridir.

Yükleniyor...