Yaşıtınız olan insanlarla mı takılırsınız yoksa tam tersi mi?

Ben genelde kendimden büyük insanlarla takılırım neden mi bilmediğim şeyleri öğreniyorum. Bu demek değil ki büyükler her zaman büyük bazende bakıyorsun. Ufak bir çocuğun konuşması susturur dinlersin.
Yaşıtınız Olan İnsanlarla Mı Takılırsınız Yoksa Tam Tersi mi ?
#Olgunİnsan

Güncellemeler:
14gün Söyleyin bakalım :D
14gün Ben olgun düşünceye sahip kim varsa yaşamış görmüş çocuk ya da yaşlı onlarla

2|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşıtlarımla takılırım tabi ama yaşlı insanlarla konuşmayı çok severim parka ve ya kahveye giderim bazen yaşlılarla muhabbet etmek için.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Yaşıtım insanlarla takılırım olgun insanlardan hoşlanırım

0|1
    0|0
    • 15gün

bende olgun düşünceye sahip karakterli insanlarla

• 15gün

Erkeklerde bu soz konusu degil pek yani çevreme bakarak konuşuyorum 20 yasinda aklı basinda ciddi tek bir insana rastlamadım.25i gecince duruluyo erkekler hayati daha ciddiye alarak yasiyolar falan

• 15gün

yaşanmışlık çok önemli küçük bir çocuk görürsün ben ne yasadım ki dersin ben öylelerine astladım çocukla çocuk olurum 70 lik dedeyle yaşlı olurum

• İnsanına göre değişiyor o. Kafalar uyduktan sonra yaş sadece bir sayı

0|1
    0|0
  • bende yasitlarimla anlasamam cok coluk cocuk geliyorlar.. arkadas çevrem genelde 20-25 arasi o yüzden

0|2
    0|0
  • Genelde büyüklerimle takilirim. Hatta 50-60 yaşlarında tecrübeli insanlara denk gelmek beni çok mutlu ediyor! Onların nasihatlarini seviyorum. Bu nasihatler eğitim, kariyer alanında oluyor. Yasitlarim ergen :D Yaşıtlarımla anlaşamıyorum pek.

0|1
    0|0
  • Yaş benim için sorun değil mesela benden birkaç yaş küçük tanıdıklarım var yaşlarına göre düşünceleri çok çok olgun kafa yapısı önemli

0|1
    0|0
  • Her ik durumla da iyi anlaşırım. sorun yok. daha çok kendi yaşıtlarımla.

0|1
    0|0
  • kafası olgun insanlarla takılıyorum

0|1
    0|0
    • 14gün

olması gerekende o zaten bende öyleyim yaşamış görmüş insan gibi insanlarla

• Kendimden küçüklerle daha iyi anlaşırım

0|1
    0|0
  • buyuklerle dha cok

0|1
    0|0
  • @m4niac yaşındakilerle 😂😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Benden büyükler genelde.

0|1
    0|0
  • kafa yapımın uyduğu insanlarla anlaşırım,
    yaş fark etmez

0|1
    1|0
  • Yaşıtlarımla

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Büyük insanların hele ki amcaların hikayelerini dinlemeye bayılırım hepsi ayrı bir degerli ayrı bir tecrübe benim için 19 yaşındayım 24 yaşları falan arkadaşlarım oldu genelde yaşıtlarım sanki anasınıfı gibi en azından birçoğu

0|1
    0|0
  • Küçükken kendi yaşıtlarımla dolaşmayı pek sevmezdim. Bu nedenle camide ki dedelerle aram gayet iyiydi. Şimdi ise dolu insanları tercih ederim..

0|1
    0|0
    • 15gün

iyiydi dedin camidekiler boş mu anlamadım?

• 15gün

Hamdolsun hâlâ o yolun yolcusuyuz Elhamdulillâh.

• 15gün

şükürler olsun.

• Fark yapmıyor. Kafamın uuyşması yeterli

0|1
    0|0
  • Yasina bakmaksizin ayni kafada oldugun herkesle takilirim

0|1
    0|0
  • yaşıtlarımla takılırım genelde

0|1
    0|0
  • Hep yaşıtımla takılıyorum

0|1
    0|0
  • genelde birz büyüklerle takılıyom

0|1
    0|0
  • Büyüklerle de takılırım küçüklerle de. Arkadaşlarımın %60-70 i benden küçüktür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...