Insanlarin gerizekaliliklarina tahammul edemiyorum, ya sen?

Ozellikle okumus cahiller her ota b. ka arastirmadan sorusturmadan atlayan tipler var. Bir de bu gerizekalilarin diplomalarina, statülerine, ünlerine bakip adam yerine koyarak arkasindan gidip, gercekten bilincli insanlari koyun diye asagilayabilecek kadar kendini, haddini bilmez otomatik programli cahil suruleri var. (Siyasetten konusacaksan sen gelme u. l. an ayi diyorum izninizle) Akli basinda zeka kupleri yazabilir cahil cuhelalar zahmet edip yazmasin.

Güncellemeler:
14gün Arizalibirey gibi tiplere ithafen engeli yedigim icin buradan yaziyorum, Ayrani yok icmeye tahterevanla gider tuvalete. Mk nedir? Hangi uzvunla? Anlasilan olmayan organlarini kullanmaya cok merakli bir genc kizsin. Zira beynini bagislamak istiyormussun. Ne olmayan organini kullanabilir ne de kullanilmaya musait olmayan bir organini bagislayabilirsin küçüğüm.

0|2
2|14

Erkekler Ne Diyor 14

• yüreğine sağlık çok güzel yazmışsın, birde açıklayınca teşekkür edeceğine ya da araştıracağına sözde laf koyup engel atıyorlar ki cevap veremeyelim

1|1
    0|0
  • şimdi öfken diplomaya mı yoksa kişiliğe mi? okumayı vurgulayarak yazmışsın. bir üniversite kolay okunup bitmiyor sonuçta. ben ikinci üniversitemi bitireceğim ve kendi alanıma da hakim olmaya çalışıyorum. siyaset ve üniversite ise iç içe bir kavramdır fakat siyaset yapmak zorunda değildir. her üniversiteli bir dönem evrenbilime, bir dönem siyaset bilime bazen de doğa bilime yönelebilir. okudukça da daha çok tartışır ve anlam vermeye çalışır. mesela ben kendimi evrenbilim ve felsefe tarihinde geliştirdim. senle felsefe yapamayacaksam kusura bakma da sen sohbet edilecek birisi olmamış olursun. siyasi bilim okuyanlarda öyledir.

sözüm cahillere değil bilinçli kişilerin cahillerle olmasınadır.

0|1
    0|0
  • İnsanları değerlendirmek bize düşmez. Bizim canım dediğimiz biri başkasına zeki gelebilir. Bu başkası bizim için daha geri zekalıdır mesela.

Atalar söylemiş zamanında, evelden varmış böyle insanlar...

0|0
    0|0
  • okuyoruz diye egoya gerek yok büyüklenme ama allah sevmez ben ciddi ciddi gerizekalilik yapanlari sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Derler derler derler

0|0
    0|0
  • Diplomayı verende hata. Hoşuna gitmiş ki vermiş.

0|0
    0|0
  • Kim edebilir ki?

0|0
    0|0
  • Bende bir halt olmadigim için o yüzden diğer boş gevezelerle sohbet etmiyorum en güzeli yalnızlık

0|0
    0|0
  • Aynen cok haklısın

0|0
    0|0
  • Tabi

0|0
    0|0
  • efkarmı bastı hayırdır gece gece

0|0
    0|0
  • Sen adamdınnn

0|0
    0|0
  • Sen bir gitde, Sosyal hizmetlerden yardım al, Çok ihtiyacının olduğunun kanatındayım, NET...

0|0
    0|2
    • 14gün

Ben de seni bekliyordum. Hosgeldin.

• 14gün

Sen daha cevap verdigin seyi okuyup anlamaktan acizsin. Universite okusan ne olur okumasan ne olur. Herkes benim kardesimdir. Bize boyle ogrettiler Hamdolsun. Ben senin kardesin degilim demissin ya hani, parasi olmadigi icin okuyamadigindan bahsettigin arkadas eger sensen insallah durumun duzelir ama okumazsn zira essklik baki.

• 14gün

Oturur sana eşekliği anlatırdım ama, kaybettiği bir şeyi dinlemek ağır gelir insana..

• Okumak cahilligi alir eseklik baki kalirmis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• cahilim ben yazamicam

0|0
    0|0
  • Bunlari ben yazsam ben de gizlenirim kendinin farkinda olman guzel

0|1
    0|2
    • 14gün

Tam kimseyle muhattap olmak istemedigim ve yalnizca kendi sectigim insanlarla konusma geregi duydugum icin gizlendigimi yazacaktim ama kullanici adinin ezikligine yuregim dayanmadi. Zar zor bitirebildim.

• 14gün

Laflara bak ergenligini atlat sen önce mk

Yükleniyor...