Soru açıklamada cevaplarınızı yazarmısınız?

eskiden param ve maddi imkanlarım kısıtlıydı ama çevremde ölümüne dostlarım vardı parasızda belli ölçüde gezer ve sınırsız eğlenir dertleşirdik şimdi ise altımda üniversiteler paralar imkanlar hatta evler var ama ben o 3-4 yıl öncesinde ki kadar mutlu değilim sizce ben sisteme göre geri kafalımıyım? Not geri kafalılık derken bilgi değil tabiki sadece maneviyat eski kültür vb

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Geri kafalilik değil bu dediğin. Eskiden senin için imkansızlıklar dolayı yapamadıkların kiymetli gorunuyor insanın gözüne. Şimdi param olduğu için istediğin an ulaşabiliyorsun ve hiç bir değeri kalmıyor. Herşey öncesi ve sonrası değerle alakalı.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• izmitli misin bro.

0|0
    0|0
    • 16gün

Aynen bro

• 16gün

bro zamanımızda dost diye bir olgu kalmadı eski dost sandıklarımı şimdi görüyorum eskisi gibi olmaya uğraşıyolar ama maalesef artık çoğu kişiyle yüzeysel ilişkiler kuruyorum o kadar çok değerli bulduğum kişilere gerçek değer veriyorum

• 14gün

teşekkür bro.

Kızlar Ne Diyor 1

• Onla alakası yok belki sen değişmissindir imkanların çoğalınca yapamadıklarını yapmaya başlamış onları görmezden gelmişsindir kendinide sorgulaman lazım hal ve tavırlarını

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...