Suçlu insanların psikolojisini anlamaya çalıştınız mı hiç?

Herhangi bir suçu işleyen insanların bunu neden yapmış olabileceklerini düşünür müsünüz?
O insanların içinde bulunduğu psikolojiyi ve kendilerine göre neden haklı olduklarını hiç düşündünüz mü?
En basitinden birisini öldüren insana direkt olarak kötü gözle mi bakarsınız yoksa neden yaptığını anlamaya mı çalışırsınız?

0|0
2|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Sanırım evet düşündüm.

1|0
    0|0
  • Suçlu birinin neden yaptığını anlamak ona karşı öfkemizi daha da arttırabiliyor, bunu demenizi tavsiye ederim. :)

0|0
    0|0
  • Bazen hak veriyorum ama yinede adam öldürmeye karsiyim dexter olmaya gerek yok

1|0
    0|0
  • Düşünmedim

0|0
    0|0
  • Bu kafa yapısı , " 40 yaşındaki adam 10 yaşındaki kıza neden tecavüz etti , hiç düşündünüz mü, ona direkt kötü gözle mi bakarsınız " ile aynı düşünen kafadır, yorum sizin.

0|0
    1|0
    • 16gün

suç deyince aklına ilk tecavüz geliyorsa bence sen önce bir öz eleştiri yap
      benimkisi sadece bir soruydu ayrıca
      soru yönlendirdim düşünce onaylatmadım

• 16gün

Ben sadece bir suç örneği söyledim, bak senin mantığına göre de, suç denilince senin aklına ilk adam öldürme gelmiş.

Suç genel bir tanım olmuş, örneğin, şu suçu işleyenlere direkt kötü gözle mi bakarsınız, deseydin daha iyi olurdu.

• hayir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İstisna durumlar vardır ancak eğer kişinin öldürmekten başka bir çaresi olduğu halde birisini olduruyorsa hakli goremem

1|0
    0|0
  • Önyargılı değilim konuşurum anlamaya çalışırım

1|0
    0|0
Yükleniyor...