Uzun Otobüs yolculuklarinda basiniza gelen ilginç sey neydi?

ilginc degil ama birgün herkes uyuyodu kilolu adamin biride oksurdu oksururken birkactane gaz kacirdi. Oksürdukce zart zurt😀 sabaha kadar uyumadim.. uyku arasinda cart curt osuruyodu. Arada bide sessiz sakinken osuruk kokusu geliyodu. Gidene kadar ne cektim milletin osuruk kokusundan sesinden😂

0|0
4|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Yolculuktan önce arkadaşlarım telefonuma acayip bir müzik koymuş ve gece yarısı bilerek aramıştı. Rezil olmuştum.

1|0
    0|0
  • İlginc yok

0|0
    0|0
  • otobüste hostluk yaptim 4 sene hangisini anlatayim :)

0|0
    0|0
  • çişimin gelmesi ve benim yolun ortasında arabayı durdurmam ağaca işerken herkesin beni seyrettiğini farketmemem ksdfdsf

0|0
    0|0
  • 😂😂😂😂iyiymiş

0|0
    0|0
  • yaşlı amca veya teyzelerin susmaması

0|0
    0|0
  • irandan gelen kadınlar otobüste soyunup minileri giydiler ona çok şaşırmıştım taş gibilerdi. d. d

0|0
    0|0
  • Bebekler çocuklar şu an yoldayım 15 saatlik Diyarbakır'da Isparta rüya gibi

0|0
    0|0
  • bir kızın kafasıyla muavin tepsisini devirmiştim :D

0|0
    0|0
    • 17gün

O nasil bisey ya

• 17gün

Hayır O hissettiğim ağırlık kızın kafasıymış ona omuz atmışım muavin tepsisine yollamışım kızdan inene kadar özür diledim ama tık yok :)

• 17gün

😂😂

Kızlar Ne Diyor 4

• Uçakla giderken saat 05:00 ve çiyak çiyak bebek ağlaması faciyaaaa

1|0
    0|0
  • en arkanın bir önündeydim çantamdan kartımı çıkarırken cüzdanım düştü alırken bir de ne görüyim arkadakiler işi oo kısmını götürmüşler beni gördüler baktığımı dona kaldılar bende hemen döndüm önüme 😂😂 ( kızın pantolonu ve çocuğun pantolonu inikti)

0|0
    0|0
    • 17gün

Ohaa😱 vay srefsizler😤

• 17gün

O kadr mi azittlar. Bunlar otobuste bile seyini tutamayip daldilarsa dusunemiyorum disarda evde😫

• 17gün

aynen he dicektim bende dedim neyse genç bunlar 😂😂

• Gecen bir kiz oturdu yanıma konusma seklide garipti hakkini helal et dedi bende halal ettim pek anlam veremedim

0|0
    0|0
  • Gelmedi ilginç bir olay.

0|0
    0|0
Yükleniyor...