Dualarınız kabul oldu mu şu fani dünya da?

Dualarınız kabul oldu mu şu fani dünya da?
Kabul oldu da biz mi farkında değiliz? Dua etmeye devam...

0|0
17|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ben kekemeyım küçükken ilkokula giderken hoca herkese tahtaya kaldırıp bir şeyler okutuyordu ya da şarkıydı tam hatırlamıyorum ama listeden sıra sıra yapıyordu bu işi

neyse tam sıra bana gelecekken zil çaldı normal insan için sıkıntı bir durum değil ama benım için tam bir kabustu , bahçeyi çıktım inanılmaz derecede kötü hissediyorum kendımı işte o an dua ettim tenefus bitene kadar sınıfa girdim nasıl olduysa hoca benı atladı bılerek mı yaptı bılmıyorum (yapacak bir insanda değil kendısı) benden sonra gelende hızlıca tahtaya atladı böylece duam kabul oldu başkada olmuştur ama hatırlamıyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Hiç unutmuyorum sınavdan en az 76 almam gerekiyordu dua etmiştim 76 almak için sonra 76 almıştım o kadar mutlu olmuştumki 5. sınıfa ya da 6ya gidiyordum.. Allah her duaya karşılık verir kabul olmuyorsa öylesi hayırlıdır yani onda bir hayır vardir. Ahirette mufakatını verir ve kabul olacağına inanarak dua etmek gerekiyor Allahü teâlâyı unutarak, gafletle edilen dua kabul olmaz yani birde önemli zamanlar o zamanlar edersen daha iyi olur mesela ezan okunurken.

0|1
    0|0
  • bazilari.

0|1
    0|0
  • Oldu çok şükür..

0|1
    0|0
  • Oldu çok istediğim birşeydi hemde. Şükürler olsun olmasaydı da üzülmem rabbim daha iyi bilir benim hakkımda hayırlısını.

0|1
    0|0
  • bilemem

0|1
    0|0
  • Oldu çoğu zaman şükürler olsun 🙇

0|1
    0|0
  • Oluyor ama gec oluyor. O gerceklesene kadar omrumden omur gidiyor.

1|1
    0|0
  • tabiki oldu.. oluyorda

0|1
    0|0
  • Evet hepsi olmasa da içten ettiğim oldu

0|1
    0|0
  • Öyle ara ara ettiğim minimal dualarım kabul olmuştur şükür. Ama daha büyük çaplı hatta hayati dualarım pek kabul olmadı. Bilemem belkide benim duam bir başkasına zarar verecektir. Allah'a bıraktık.

0|1
    0|0
  • Evet oldu çok şükür

0|1
    0|0
  • Ewt oldu icten edince

0|1
    0|0
  • Olmuştur belki ama yürekten ettiğim dualarım olmadı..

0|1
    0|0
  • Oldugu kadar.. olmadığı kader..

0|1
    0|0
  • Tek 1 tane oldu.

0|1
    0|0
  • Rabbime şükürler olsun ki oldu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Henüz şahit olmadım

0|1
    0|0
  • Duam kabul olsada olmasada başvuracak başka biryer olmadığı için aynen devam...

0|1
    0|0
  • Hayır olmadı

0|1
    0|0
  • senin için fesat olmadıkça dualarında tövbelerinde kabul olur Allah'ın izniyle..

0|1
    0|0
Yükleniyor...