Dunyaya bakis aciniz nasil?

2016 dayiz ve dunyaya baktigimizda bakis aciniz nasil? Mesela bir erkek veya kiz yanliz tatile gitmesi,
partiler, diskolar, aldatmalar, vucudun uzerine dovme, sosyal medya, anne ve babaya karsi gelinmeler, biriyle bulusma nebiliyim akliniza ne gelirse.

Ben acikcasi kendime bakarim kim ne yaparsa yapsin. Bana dokunmayan bin yasasin derler ya. Avrupadan geliyom insallah dogru yazdim :D

0|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes kendi ne yaparsa yapsin artik, kimse kimsenin karismasini istemiyor dogrusu dedirtmiyor. Insanlar birbirinin kalbinini cok cabuk kiriyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayat nedir, hayat bir tecrübeden mi ibarettir, şans mıdır, görev midir? Bu dünya hayatının nasıl bir şey olduğunu tespit edebilmek çok zor, anlam verdikçe anlamsızlaşan yani sürekli başa dönen bir paradigmadan ibaret, bu paradigma irdelendiği vakit bizi nere götürdüğünü de anlamış değilim.

0|1
    0|0
    • 19gün

Onu kimse bilemez tabi

• 19gün

Bilginin ve tecrübenin anlaşılabildiği son dönemlerde kötü ve iyi kavramlarının yok olabileceğini anlayabiliriz.

• 19gün

Internet sagolsun insanlarin bilmek istedigini arastirabiliyorsun bilgi sahibi olmak guzel birsey tabi

• insan başkalarının kusurlarını görmezse kendi kusurlarıyla başbaşa kalır dünyayı ancak böyle insanların renklendiriceğini düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Son yıllarda gayet ılımlı ve hoşgörülüyüm

0|1
    0|0
Yükleniyor...