Kapat

Detaya gelin arkadaşlar?

Ankaraya gidiyorum ama gerçekten söverek. Irkçılık yapan bir insan değilim herkes eşittir ama bu suriyeliler geldikten sonra hersey daha kötü olmadı mı? yani bir insan bu kadar medeniyet yoksunu olur toplu ortamda (ki bu ortam otobüs Vs ise) parfüm sıkılmaz ağır yicekler yenmez diye biliyorum ama kadın o kadar vurdumduymaz ki gayet rahat işini görüyor olacak sey değil zaten hava inanılmaz sıkıcı birde üzerine onun lanet olası Parfümü bu yol nasıl geçer Allâh aşkına 😈

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gelişmekte olan toplumlar için pekte iyi sayılmaz, bazı olumsuzluklara bile gebe bırakabilir, olanla ölene çare olamayacağı gibi her şeyin bir açılması olabilir. Bu durumlara bakarak şunu söyleyebiliriz;buradaki toplum bu insanlar için hazır vaziyette zaten, bu insanlardan pek bir farkımızın olmadığını düşünerek bu şikayetlerinde yersiz olabileceğini düşünmekteyim (Genelleme yapıyorum kimse alınmasın!!!).

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu iki saydığını Türk de yapıyor kürt de yapıyor başkaları da yapıyor bu kadar tahammülsüz olman yanlış bence

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...